reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

no ja żałuje że nie uczyłam się na kosmetyczkę, otworzyła bym gabinet i pracy miała pod dostatkiem, ach człowiek głupi był, o zawodówce myśleć nie chciał bo jak sądził chodzą tam nieuki, przeciwnie, ci co wybrali zawodówki bardzo mądrze postąpili!
 
reklama
znalazłam pracę!!!! już od poniedziałku zaczynam:) nie jest to szczyt marzeń ale co zrobić, pozostaje się cieszyć, tylko Franek niepocieszony i butli nie chce pić :/
 
gratki Kasiu!!!!

ale to będzie praca w jakimś urzędzie czy w firmie??
poważnie, zarobisz więcej niż macierzyński? myslałam, że pensję tam gdzie pracowałas masz większą, bo wydawało mi się że to jednak placówka w której dobrze płacą.
 
tak, miałam większą ale na rocznym macierzyńskim nie dostaje się 100%, w przyszłym tygodniu dostane ostatni pełny macierzyński a potem dostawałabym 60% dotychczasowych zarobków a więc jakieś 1000zł albo i mniej, a w nowej pracy jest jednak 200zł więcej i perspektywa podwyżki i rozwoju zawodowego. Praca w firmie
 
Hej dziewuszki Z góry bardzo przepraszam że mnie nie było:( Widzę że u Was okey nadrobiłam zaledwie parę stron. U Nas okey , Antek rośnie jak szalony i zaczyna broić, ale to chyba norma :) Od miesiąca nie ma smoka z czego jestem mega zadowolona bo przede wszystkim zaczął ładnie spać. Niestety od razu po odstawieniu smoka przestał spać w dzień więc jedziemy z koksem od 8smej do 20 tej non stop , nie powiem ze jest łatwo bo nie jest ale przynajmniej z zasypianiem nie ma cyrków. Gada jak stary , wszystko powtórzy a jak nie umie powiedzieć to mówi po swojemu ale ze wszystkim się z nim człowiek dogada. Składa zdanie troche koślawo ale to zawsze coś wiec nie zamyka się przez cały dzień haha Nocnik jak na razie jest na nie wiec nie mam już pomysłów jak go zachęcić nie chce i koniec. Mąż w domu prawie od dwóch miesięcy więc też mam dużą wyrękę ale jedzie pod koniec czerwca na statek i z Tosiem zostajemy znów sami :( To tak w skrócie ... obiecuje że będę częsciej zaglądała :)
 
Kasiu - gratuluje! Ile by to nie było tej pensji to Cię w pełni rozumiem - masz zaufaną nianię (co najważniejsze) a sama też się lepiej czuję jak pracuję. W domu siedziałabym sfrustrowana, a tak rozwijam się i przyjeżdżam do domu trochę zmęczona ale zadowolona no i mam mega siłę na zabawę z filipem.

Justyś - ooo my jesteśmy duuużo w tyle za Antkiem z mówieniem :D

My odliczamy już dni do wakacji. Mam mega 3tygodniowy urlop :)
 
reklama
Heeeej

Mnie też dawno nie było, przepraszam ale u mnie to przygotowania do ślubu pełną parą więc mam nadzieję że wybaczycie ;-)

W każdym razie suknię już mam, dekorator załatwiony, teraz zaproszenia wysyłamy a takto reszta w sierpniu - wrześniu :) A tak w ogóle to MIŁECZKA NIE MIAŁA MIEĆ W CZERWCU ŚLUBU KOŚCIELNEGO??? Zdjęć nie ma ni nic :-(

Kasiadz gratulacje pracy! To samych awansów życzę :)

Justyś witaj, Aruś jeszcze nie gada tak wiele, ale co dzień coraz więcej. On jest leniuszek, mówi do nas :gugugu" np: papa motor to "papa gugu". :-p ale papa autko to "papa brum". Także swoje słowa ma ale nie chce mu się powtarzać. Za to ostatnio doszło mamo, tato :)

Asik ależ zazdraszczam urlopu, u nas w tym roku nici ale mąż chce mi kupić rower zebyśmy pomykali na wycieczki. 20 lipca przyjeżdża mój brat z FR więc pewnie na pare dni pojadę do mamy. Też się nie mogę doczekać.

W ogóle cieszę sie z wakacji, bo odpadł mi angielski i mam o wieeele więcej czasu dla syna. Non stop a spacery, placyki i basen na świeżym powietrzu chodzimy. Zakolegowałam nowe mamy i taty! na placach zabaw i mamy taką zgraną paczkę. :) Jest suuuper :)
 
Do góry