reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Hej laski:)
Rzadko teraz zaglądam bo mam męża w domu więc same rozumiecie że korzystam z tego to cna :tak:
Mąż bardzo mi pomaga wiec zgrzeszę jak powiem że kilka razy udało mi się pospać do 10tej;-) Sama byłam w szoku ale ja chyba naprawdę byłam zmęczona :szok:
Po Naszym zapaleniu stawu biodrowego był spokój aż do teraz ja się pochorowałam pierw jelitówka a potem angina a Tosiek ma zapalenie spojówek na szczęście tylko tak to się dla niego skończyło :tak: Ropieją mu oczka i zielone gile a tak po za tym to okey.
Wynieśliśmy małego do swojego pokoju a sypialnie zrobiliśmy sobie w pokoju obok i narazie śpi dobrze mam nadzieje że te nocne pobudki miały związek ze złym ustawieniem łóżka i teraz będzie już tylko lepiej.

Kasia - to Tośka ma już takie łóżeczko dla dużych dzieci??? Nie spadnie?? Mój to się wierci jak szalony więc spadł by bez dwóch zdań;-)
Buziaki dziewczyny , miłego dnia :-)
 
Justyś, tak tośka już zaczyna przygodę z łóżkiem dla starszych dzieci, jeszcze z niego nie spadła, na razie śpi tylko podczas drzemek tam ale na dniach mamy zamiar ją tam kłaść na noc a łóżeczko wynieść:tak:
Fajnie że mąż w domu i możesz trochę odpocząć;-)
 
czesc laski.
Co do zaparc to Elfit, wspołczuje. Mam nadzieje, ze wyjdziecie z tego szybko.
U nas ogolnie kupa dosc nieregularnie, bo ostatnio potrafi nie zrobic nic, a pozniej nastepnego dnia lecą 4:eek:

Eveline, dobrze ze udalo sie uratowac macice. Trzymam kciuki, zebys poczula sie lepiej psychicznie.

Herbata, mam nadzieje, ze Mloda tez troche Ci odpuscila:tak:
Jagmar - super, ze odpoczniesz:tak:

Ja ostatnio latam jak szalona, ciagle sie czegos ucze. Mialam teraz ekspresową rekrutacje, przeszlam do 2 etapu, na ktorym bylo 5 kandydatow. Niestety koniec końcow odpadłam. Ileż jeszcze bedzie trwalo to moje bezrobocie wrrrr:dry:
I od przyszlego tygodnia zaczynam w koncu jazdy. Mam nadzieje, ze sie nie zabije:-) a w piątek chce iśc teorie zdawać wewnętrzną.

Co do mleka to mialam na mysli picie z kubka 360 stopni. Kuba z tego kubka pije tylko wode i zastanawiam sie czy nie powinnam dawac mu w takiej samej tez mleka...Z zebami zatrzymalismy sie na 7 - tak juz od 2mc mniej wiecej. No i Kuba nie chodzi, ale biega ;-)

Ogolnie wszystko u nas ok, chociaz moje morale jakoś podupadły ostatnio. Chyba przez brak roboty.

Kasiadz, a Ty jak sie czujesz? I jak to jest z tyciem w drugiej ciaży? Bardziej sie tyje czy mniej?
 
eveline chociaz tyle dobrze ze z macica ok. sluchaj, przeciez mozesz sie jeszcze starac. trzymaj sie dzielnie!

maggie obys jak najszybciej znalazla prace! a co wtedy z Kuba? zlobek czy babcia? niestety mala nie daje mi odpoczac, juz przez pare dni byla fajna, az tu od weekendu znow daje w kosc! chodzi i placze na przemian z krzykami. ze nie wspomne jak sie wygina i ladnie robi mostek przy przewijaniu... ocipiec mozna!


Justys
zdrowka dla Ciebie i oby Toskowi szybko przeszlo zapalenie! ja mialam kiedys chyba z 2 miesiace, nie moglam sie wyleczyc z dziadostwa. dobrze ze maly ladnie spi sam, my nie mamy nawet gdzie wyniesc lozeczka, chyba ze na klatke schodowa :-p

asik teraz lubisz, ale pozniej moze stac sie to uciazliwe. ja tam lubie zamknac drzwi i klapnac sobie przed tv. a tak powaznie to jak Ci odpowiada to to nie zmieniaj. grunt ze na rekach nie usypiasz....
 
kasiadz a u mnie brzuch mniejszy i waga duzo mniejsza niz ostatnio. zastanawiam sie czy przytyje tyle samo...? ale chyba nie, w koncu teraz mam co robic, a nie lezec dzieckiem do gory :-)
 
Herbatka, Kuba zostawalby 2 dni z dziadkami i 3 z opiekunką. Opiekunkę mamy dochodzącą cały czas od kilku miesięcy. Ale widoków na prace nie ma i teraz zaczyna sie martwy okres:angry:

Fajnie, ze kg się Was nie imają. Oby tak dalej i zdrowiaaaaaa:tak:
Herbata i Kasiadz - dajcie żesz foty brzuchów! No co to ma znaczyć:-)

Ja wpadam w depreche znow zdaje mnie sie:-(
 
maggie czemu deprecha? z powodu braku pracy czy zimowa? Kuba nadal spokojny? no tez mam nadzieje ze nie roztyje sie do rozmiarow swini jak ostatnio :happy:
 
reklama
maggie czemu deprecha? z powodu braku pracy czy zimowa? Kuba nadal spokojny? no tez mam nadzieje ze nie roztyje sie do rozmiarow swini jak ostatnio :happy:

pracowo-domowo-stersowo-przedokresowa
Czuje się przybita na maksa.

Kuba poki co ok, choc nie spedzam z nim az tak duzo czasu jak wczesniej bo dużo miałam załatwień.

Herbata, no i co będzie z tym zdjęciem;>
 
Do góry