reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Linka rumień czy tzw uszczypniecie bociana?bo moja córka ma mały nad okiem i na karku i pod włosami!męża syn też ma ,z buzi mu zeszło ale na karku ma zwłaszcza to widać jak się zgrzeje;-)
 
reklama
Askar współczuję przeżyć! Ja nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji. Mam nadzieję, że nigdy się nie przekonam. A jak tam cycanie? U nas dzisiaj bez awantur póki co.

Nina co tydzień ważymy. Tak nam zalecili po ostatnim pobycie w szpitalu. Dla mnie te 150 g jest całkiem niezłym wynikiem, bo jakiś czas temu było tylko 80 g ! Ale to było w momencie gdy skaza dała o sobie znać i mała prawie nie chciała jeść. Jak odstawiłam nabiał to było najpierw 230 g w 2 tyg, później 200 przez tydzień, no i teraz 150.

Linka u nas te ślady w tych samych miejscach plus nad oczkiem. Na szczęście na buźce są prawie niewidoczne. Na główce dużo bardziej ale włoski przykrywają i tak bardzo nie widać.
 
te rumienie, naczyniaki powinny do roku zejść ale roznie to bywa moj ma naczyniaka na boku w miejscu zapinania pieluszki i jakis miesiac temu mu sie zrobiła ranka dlatego teraz musze chodzic na kontrole itp :) terz to mu tam wacki nasaczony balsamem albo linomagiem daje żeby mu sie to nie podrażniało
 
My na dla babc i dziadkow zamowilismy ramki z glinką zdjecie + odcisk stopy badz raczki.

Linka ja mam wrazenie ze moja po szczepieniu bardziej nerwowa.
 
Betti - miałam dać znać po wizycie... Niestety zapomniałam spytać o te mokre stopki lekarki bo w międzyczasie piguła złe sie wkula mojej małej i poleciało sporo krwi... I tak zaczęła płakać ze zapomniałam o jeszcze kilku innych rzeczach. Przykro mi :(
 
Garmelka oki nic sie nie stalo, ja tez jak ide na wizyte zapomne zapytac o wszystko co chcialam. To sie wycierpiala twoja bidulka.
 
Monia z cycaniem całkiem całkiem- wczoraj jadła z cyca aż 3 razy- dla mnie to dużo patrząc na to że wcześniej jadała moze raz na tydzień :) dzisiaj nad ranem też cyc, potem miałam praktykę i musiała być butla i o 16 był cyc bo miałam mega zastój.. póki co ładnie się bawi i jest zadowolona.. tylko najgorsze jest to że jak zje z cyca to później każdy jej płacz odbieram że jest głodna.. :/

dziewczyny kp- skąd wiecie, że wasze dziecko już się najadło? Moja jadła z obu cyców- w sumie jakieś 30 minut, po tych 30 minutach zaczęła puszczać cyca, spoglądać na mnie i po chwili znowu łapać, uśmiechac się, gadać do cyca jak miała sutka w buzi- to oznaka najedzenia? Może to głupie pytanie ale naprawde nie wiem- a nie chcę jej głodzić, no i przede wszystkim boję się żeby mi za mało z cyca nie ściągała i będę miała mniej mleka :)
 
Moja zawsze efektownie konczy ciagnie sutka do tylu i puszcza to znaczy ze koniec jedzenia. A jak jest jeszcze glodna to tak smiesznie chrumka i szuka cyca.
 
moj poprostu puszcz albo zasyia he czasem robi tak jak opisujesz to albo sie ni bawi albo chce zrobic kupke::-)
aaa od kilku dni czasem jeczy jak je jakby sie zloscil ale nie wiem ocb :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja poprostu puszcza cyca albo zasypia, albo trzyma w buzi ale nie ciągnie. Jak jej zabiorę i nie płacze to zakładam, ze najedzona.
 
Do góry