reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

garmelka to jedna z moich ulubionych komedii ale faktycznie durna :D a leci na tv teraz?

a moj zrobil takie kupsko ze do teraz jestesmy w ciezkim szoku gdzie to sie w nim zmiescilo!? najpierw w pieluche a potem na przewijaku dorabial chyba przez 15 min! maz sie smieje ze po takim sraniu to chyba wrocil do wagi urodzeniowej :D he he
 
reklama
Garmelka slicznosci:-) proponuję zarekowiny z moim synem hehe:-) przystojny i ostoja spokoju po tatusiu:-)

Właśnie leżę sobie w wannie i patrzę na nogę która musze ogolic ale nie mogę sie zebrać zauważyłam ze w ciąży wloski rosły wolniej i słabsze i cera ladniejsza... Od jutra zaczynam cwiczeniowe wyzwanie na fb i muszę sie nastawić psychicznie.

Mamy z niedoczynnoscia tarczycy - ostatnio przeczytalam ze dobrze z diety wyeliminować gluten a także unikać brokułów kalafiora i kapusty. Chlor fluor i brom też niewskazany... Muszę sprawdzić czy samopoczucie będzie lepsze...
 
Kotulcia luknelam na ten Secret Chodakowskiej, te cwiczonka to takie na teraz wlasnie czyli na powrot do prawdziwej formy. Fajne, chyba niedlugo pojda w ruch :) ja to juz mam chyba cala kolekcje jej plyt z cwiczeniami.

Btw.glodna jestem :/ ale chyba nie wypada jesc o tej porze... No i z lozka mi sie nie chce wychodzic.
 
A propo kupska image.jpgimage.jpg Mina dzieciatka przebija wszystko. Jak to zobaczylam, smialam sie przez godzine. Hehehe uwielbiam facebooka
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 54
  • image.jpg
    image.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 52
Czarna- na DVD oglądam!! Chrumkam jak świnka ze śmiechu bo mój padł koło mnie na kanapie i nie chce go budzić ale to takie śmieszne momentami ze nie mogeeee ;)
Kotulcia- hehe no na randewu możemy ich umówić:)
Judy- moja tak miała ze czapki nie dała sobie złożyć przez długi czas ale jej przeszło. Teraz za to dostaje szału jak jej smaruje buźkę.
Jutro rano muszę spinać dupsko bo jadę na zakupy. Muszę sobie jakis biustonosz kupić i jakis prezent dla kuzynki z USA bo ona nam kupiła z okazji narodzin Izuni . A ona rodzi lada dzien drugie Dzidzi i cos muszę jej przesłać, hmmm tylko co?
 
Haha dobre zdjęcie:-) ale komu takie coś sie nie przytrafiło - też zostałam ustrzelona tyle że na moje szczęście nikt tego nie udokumentowal:-)

Czarna po zrobieniu secretu to stwierdzam ze to tak zludnie łatwo i przyjemnie wyglada:-) W ogóle na fb jest grupa, gdzie robia od dzisiaj rozpiski na ćwiczenia i przynajmniej nie trzeba się zastanawiać co poćwiczyć i są urozmaicone:-) m.in chodakowska, jiillian michels itp
 
reklama
Dzien dobry!!!
No dzis jest ten dzien kiedy wybieram sie na szaleństwo zakupów i do pracy w odwiedziny... I niespodzianka!!!

ImageUploadedByForum BabyBoom1420441834.458743.jpg

Nareszcie!!! Ale czemu akurat dzis jak muszę całe miasto przejechać...

Sandy- super Mikołajek:)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1420441834.458743.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1420441834.458743.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 50
Do góry