Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

cass wielki przytulas dla CiebieCześć wszystkim, wszystkiego dobrego w nowym Roku. Dawno mnie tu nie było i nie dam rady nadrobić zaległośći. 19.12 trafiłam z Mają znowu do szpitala i znowu gronkowiec, katar i zapalenie skóry. Do tego w badaniech wyszły zaburzenia odporności i czekamy na badanie w klinice w Poznaniu. Tak więc święta spędziłyśmy w szpitalu. Do domu wróciłyśmy w środę i jakoś próbujemy wrócić do normalności coć nie jest to łatwe bo musimy chuchać i dmuchać na małą żeby znów nic nie złapała. Już 4 antybiotyki za nami :-( a ma niecałe 3 miesiące :-(