Melduję się, mimo iż nikt nie wywoływał ;-)
Madlein nie wiem, czy Nas podczytujesz ale wszystkiego Naj Naj Naj dla Wiktorka !!!
Kroma gratki suwaczkowe dla Ciebie i Arusia, naumiałaś się coś dziś???
Moriam czekamy na jakąś foto relację z wypadu !!! Rzeczywiście powrót jak na Polskę przystało :-( Gratuluję córci ząbków i coraz to większej mobilności.
Dziulka zdrówka dla Leane !!!!
Happy a widzisz Amelkę taniec porywa ale tylko wtedy, gdy kuzynka jej śpiewa :-) Cieszę się, że zdrowa i wszysko ok :-) A Wam, rodzicom oczywiście zdrówka moc życzę. Oliwia też już próbowała paszteciku z cielęcinki, pychotka a parówek nie daję.
Maga zdrówka dla Ciebie !!!
Ika216 współczuję nocki i łączę się z Tobą w tym niewyspaniu.
Elwirka zdrówka dla Oliwii, ja podawałam mojej wodę koperkową, pomagało.
Paolcia, Nice zdróweczka dla Juleczki i Przemcia.
Roxannka to nie e-katar tyko e-wirus atakuje Nas wszystkich po kolei, najpierw nasze dzieciaczki a potem Nas samych. Ty się mężem nie zasłaniaj że Ci kompa okupuje tylko pewnie Cię tam za bardzo rozpieszcza i nie chce Ci się z nami siedzieć ;-)
Dobranocka zdróka życzę. To już tytlko bilet w jedną stronę dla Wojtusia masz :-) będę trzymać mocno kciuki, myślami też jestem z Tobą.
Rysia widzę, że Ciebie też naszło na zmiany tylko pod kątem zimowym ;-) Super !!! Ciepłe skarpetusie to podstawa !!!a jak skończysz u siebie ograniać to wpadnij do mnie.... eee to 4 dziureczka, czemu tak mało ;-)
Doris Ty znów przeciągiem??? tylko uważaj bo z przeciągów katar też się wykluwa tfu tfu...
Przeziębienia cd...na dodatek @ przylazła, więc cierpię podwójnie...