• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Alicja dużo zdrówka.
Kroma przesada za 350 zł...
Makuc, CzarodziejkaM, Ikaa29, Roxannka witajcie, dawno Was nie było !!!
E-lona mam nadzieję, że syn ma się dobrze.
Dawidowe a Ciebie czemu ma połamać?
Mamaagusi mam nadzieję, że ząbki Agusi szybko wyjdą i znów będziesz mogła się cieszyć grzeczniutką córcią.

Mnie też jakieś choróbsko rozkłada...ale może to przepiję jakim winkiem i przejdzie.
Dziś mamy małą rocznicę - 2 lata mija jak się wprowadziliśmy do Naszego M3.
A co do Mikołaja na dzień dzisiejszy nie idziemy, a jutro może się zmienić.
Odnośnie porządków, to ja niestety pedantka z natury ale przy moim dziecku zluzowałam troszku. Dobrej nocki.
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry