reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

A ja byłam dziś u cioci mego P. bez dzieci i niego takie tam babskie ploty.
W dzień bylo fajnie sloneczko świeciło wiater był nie taki straszny a teraz słysze jak wieje i coś tam ludziom na balkonie przewraca. ale wiosna juz tuz tuz i trza porzadki wiosenne zaczać
 
reklama
przychodzę do Was z dobrą nowiną :-)

dziś o 15.20 przyszedł na świat Szymuś - synuś
Efy! :-)
ma 3,280 i 56 cm

its-a-boy-giant-banner-with-hanging-cutouts_zps2830750c.jpg
 
Alicja dzięki za wieści, bardzo dobre wieści :-)
Efa ogromne gratulacje dla Ciebie i niech Szymuś zdrowo rośnie a Tobie szybkiego powrotu do formy :-)
Kroma ale ten czas ucieka, już połowa za Tobą, nim się obejrzymy będzie już po wszystkim.

Zdrówka chorowitkom życzę.
U mnie bez zmian... raz lepiej, raz gorzej.
Gabrynia je, śpi i srynka za to starsza daje popalić.
 
gratulacje Efa!!! zdrówka dla Szymusia i dla Olusia!!!

Dziewczyny to że wiosna już powoli kroczkami do nas idzie to nie znaczy ze nie mozna się odezwać na bb wiem że sporo was poczytuje ale nic nie odpisujecie "bo niemam weny" czy coś a macie nawet napisać dzień dobry czy dobry wieczór i czy ok nie musicie sie rozpisywac ale chociaz dac znać ze jestescie bo nasze forum jedzie na bardzo wolnych obrotach!!!!
 
Hej Kochane:)Melduje się na rozkaz Agusinki i przepraszam że Was tak zaniedbuje ale nie mam czasu na nic-na codzień opiekuje się dwójką dzieciaczków (oprócz swojego mam jeszcze w pakiecie 7 miesięcznego Oliwierka) więc naprawdę podziwiam wszystkie podwójne,potrójne itd. mamusie:tak:jak dla mnie jest to w tym momencie najlepszy środek antykoncepcyjny:-ppoza tym małymi kroczkami tworzę swój biznes,więc mam w głowie straszny mętlik....a i jeszcze mam taką anemię+niskie ciśnienie (prawie zapaściowe) że ledwo funkcjonuje i ciągle nie mam siły (poprostu jestem wiecznie zmęczona i strasznie mnie to irytuje:dry:).No nic koniec marudzenia:-D:-Dbo teraz chciałabym przede wszystkim pogratulować Efie narodzin synka:tak::-)a Tobie Kaniu by jednak częściej było lepiej niż gorzej-dużo siły podwójna mamusiu:tak::-)
No i to chyba wszystko jak narazie...uciekam położyć spać Miłosza a Wam życzę dobrej nocy:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
witam sie wieczornie. dzisiaj bylismy u mojej mamy na obiedzie. potem pojechalismy do parku bo slonce i cud pogoda. moje dziecko jechalo z tylu z tatusiem i nagle jak zbieralam ostrzej zakret to haslo " wooow!!! mamusia jezdzi jak formula 1!!!!":))))) myslalam ze padne:) poplulam se szybe:)) a potem do tatusia " tatus jezdzi powoli!!!".

poza tym u nas dzisiaj wiosennie. a ja dalej katar mam... jak mnie to wkurza... nie czuje smaku tego co jem.
 
No ochrzanić i się odzywaja :-) ktoś tu musi się za was laski zabrać. moje dziecie dzis chodzila i do mnie "mama kupiś mi tableta?"... w tym wieku juz marudzić to co bedzie za 5 czy 10 lat
 
AGUSINKA latwiej kupic tableta niz KOPARKE albo DZWIG !!!! jak przejezdzamy kolo budowy to Leane sie slini jak glupia... kup mi koparke/dzwig. ma zwig zdalnie sterowany na pilota w domu...:)))
 
reklama
No ochrzanić i się odzywaja :-) ktoś tu musi się za was laski zabrać.
Podpisuje się pod tym wszystkim, czym tylko dam radę :-)
Nocka dziś z dwiema pobudkami, jak na noworodka to całkiem nieźle co?
W dzień je częściej ;-)
Dziś pediatra i ważenie, oby po moim mleku przybrała coś na wadze bo nie chciałabym jej dokarmiać.
Ktoś pytał o nerki, chyba Agusinka, więc po porodzie miała powiększony mocno pęcherz moczowy i miedniczki nerkowe i musimy to sprawdzić, czy nadal tak jest, czy się unormowało.
Szerokie pieluchowanie też zalecone mamy, na ile nie wiem pewnie na razie do kontroli u ortopedy ale jej to w ogóle nie przeszkadza.
Rysia cóż za biznes kręcisz? A ta maliznotka, którą się opiekujesz to z rodziny?

Edit: Wszystko dobrze po wizycie u pediatry, Gabrynia wróciła do swojej wagi urodzeniowej w 7 dni po wyjściu ze szpitala
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
uspokoiło mnie to bardzo
biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry