Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witam- ale tu pustki- pogoda ładna to wszystkie mamusie wywiało.:-( Dziulka ja też wczoraj byłam u fryzjera- areszcie mam zrobione włosy- ja mam tyle siwych że masakra- dziedzicznie po mamie i babci.
A my dziś byliśmy na basenie ale dziewczynki się wypluskały- padły jak betka.
Miłego wieczorku życzę .:-)
sie witam poludniowo. Leane jednak zabieramy na wesele. wczoraj kupilam piekna sukienke rozowa jasna i do tego biale bolerko, dzis dokupilam rajtuzki, biale sandalki i wstazeczki do wlosow. wczorja sukni nei chciala przymierzyc za cholere... dzisiaj rano " ja chce sukienke i tanczyc jak ksiezniczka")) no iwlozylam jej
dzisiaj u nas dzien wolny od pracy. tzn wiekszosc sklepow otwarta ale ja mam wolne)
pogoda u nas beznadziejna. raz ulewa raz upal. nie wiadomo jak sie ubrac i czy gdzies jechac....
Witam.Kamil jak wczoraj zasnął ok.19.30 to dziś wstał o 9.30 byłam w szoku
Ale się wyspał ja wstałam o 8.30 zjadłam posiedziałam i czekałam kiedy wstanie.
Tak poza tym to pogoda nawet znośna tylko jakoś tak szaro ale bez deszczu i nawet cieplutko.
Kania i jak wczorajsze wizyty u dr? Dziulka to super że zabieracie Leane na wesele to się dziewczynka wyszaleje
Basia co Ty mu dałaś na noc, ze tak spał?
Wizyty ok, ćwiczenia nieuniknione, niestety. Dziulka nie zakładaj od razu, że coś pójdzie nie tak, będzie dobrze :-)
Witam.My znowu wstaliśmy ok.9.00:-) Dziulka nie panikuj bez powodu bedą inne dzieciaki to jakoś będzie nawet nie zauważysz że macie tam dziecko ja tez zawsze się bałam jak była jakaś impreza że będę musiała pilnować Kamila a co się okazało ze wcale od czasu do czasu tylko zaglądaliśmy żeby nic nie narobił a tak dziecka nie było. Kania własnie nic mu nie dawałam pewnie ta pogoda pochmurna,deszczowa tak działa bo jak słoneczko,ciepło to wstaje o 6.00
A jakie ćwiczenia,kto Gabi?