reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hej Kochane :)
Chciałam Wam tylko zameldować że żyje (jeśli mnie w ogóle pamiętacie??!!) ;). Czasu mi na wszystko brakuje, ale myślami często jestem z Wami i brakuje mi takiego forumowego życia...może jeszcze kiedyś będzie tu jak wcześniej "jarmarkowo"na tym forum...co jak co, ale czekam na to z utęsknieniem ;)
Całuje Was wszystkie bardzo mocno i do następnego ;)
 
reklama
Emilia super że się odezwałaś. Bardzo się cieszę, że udało się z tym wyjazdem, nowe miejsce, nowe możliwości i perspektywy :-) Trzymam kciuki by już teraz było tylko dobrze i do przodu !!!

Rysia oczywiście, że pamiętamy :-) Częściej musisz Nas odwiedzać, a "jarmark" można nawet w kilka osób zrobić ;-) Więc zawsze dołączyć możesz :-)

Jutro wielki dzień dla naszych Pociech, za każdego Przedszkolaczka trzymam mocno kciuki, by aklimatyzacja nie trwała długo a każdy dzień w przedszkolu upływał na radości i zabawie.
Buziaki dla Was.
 
Mąż dziś po 16tej pojechał.Ja już zaczęłam powli robić pierwsze pranie i prasowanie ubranek dla maleństwa.Ten czas tak szybko leci.Coraz częściej miewam skurcze więc wolę sobie wcześniej poszykować już bo potem kto mi to zrobi:dry:

Kania,Kroma Kamil zawsze zasypia między 20-21 i nawet jak nie śpi w południe tylko czasem się zdarzy że jak za bardzo się nabiega,namęczy w dzień to pada mi nieco po 19 a wstaje zawsze o 7.00-8.00 czasem pózniej zależy.
Emilia super że się urządziłaś w nowym miejscu.
Rysia witamy dawno Cię nie było.
 
Aj szkoła szkoła ranne wstawanie szykowanie już nie ma łażenia do 9 w piżamkach i wieczornego siedzenia do późna ale powoli się przestawiłam. Trochę porządków zarządziłam ale to jeszcze ze 3 dni się zejdą i cała chatka będzie czysta...
 
Dawidowe wszystkiego najlepszego dla Laury
Rysia tez postanowiłam zajrzeć bo się steskniłąm
Emila trzymamy kciuk
A tak u nas OLi codziennie jest płącz jak ją zostawiam,ale póżniej jest już ok chociaż mało je,ale myślę że się przystosuje.Jestem zadowolona z przedszkoła tym bardziej że nie płąćę jest to takie przedszkole inne dla osób potrzebującym jest jedna grupa łaczona dzieci w różnym wieku.
 
Dzień dobry moje Kochane:)))Się nawróciłam wraz z Błażejem:))Pozdrawiamy

Przeglądam forum i widzę stara ekipa:)))
 
Ostatnia edycja:
Kasis większość z nas umknęła na forum zamknięte ;-) jakby co to Dziulka rozsyła zaproszenia wiec uderzaj do niej jesteś z nami tak długo ze powinnaś je dostać "od ręki" ;-) :*
 
reklama
Witam
No to ja tez się nawróciłam i was znalazłam:)))
Ja to wracam już chyba po raz 3 ale do 3 razy sztuka teraz już będę częściej do was zaglądać bo mam nadzieje że jeszcze mnie Pamiętacie:-D:)))
 
Do góry