reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Roxi ty mnie źle zrozumialas :-D nie ze mam w nosie ze tyle ludzi zginęło, tylko ze relacje leane były tak glosne ze nie dało się słuchać info, i zesmy się śmiali ze terroryzm przy zwalonym zamku z bajki tom i Jerry to pikus.:-p tak skubana nadawała... A tak naprawde to znam masę wyznawców islamu i sami są wkurzeni o to co się stało i wyszli z Francuzami na ulice dzisiaj na manifestacje, bo poniekąd to psuje ich wizerunek, i sam mój kumpel arab mowi ze ci co to zrobili to fanatycy,extremisci i debile i daleko im do prawdziwego wyznawania wiary, zryte mózgi i tyle. Swoja droga ten tygodnik o którym piszą tez przecinał z satyrą, bo wolność słowa to jedno ale oni ewidentnie perfidnie przeginali palę z rysunkami. Utkwił mi w głowie 1, arabka z woalem na twarzy tylko ze zamiast twarzy świński zadek!!! Czysta prowokacja wg mnie. Nie dość że się nabojami z tych owoalowanych kobiet to ten zadek świński to przecięcie bo pewnie wiecie ze oni nie jedzą wieprzowiny.....:no:

Poza tym ledwo żyje po tym szkoleniu....
 
reklama
Hej Kochane :)
A więc melduje się i ja,poczytałam Was od deski do deski i cieszę się z tego że znowu jesteście : )tak w skrócie to u mnie w relacjach damsko-męskich tak jak u Makuc-czyli nijako;) Szkoda Kochana że nie mieszkamy bliżej to byśmy sobie razem ponarzekały na tych paskudników :) Roxi przeogromniaście gratuluje drugiego Maluszka-super!!! Ja bym chciała,ale przez wygodę jakoś nie mogę się zdecydować-bo w końcu wiem co to sen (przynajmniej w weekend) ;) Za Ciebie Marg i za Cudka Mieszka trzymam kciuki z całych sił-ale Ty to już wiesz,będzie dobrze bo innej opcji nie ma :) Dziulencjo o tym żeś się zrobiła niezła duuupa to też już Ci mówiłam-ale powtórzę jeszcze raz,cobyś zawsze taka zgrabna i szczęśliwa była :) Idusiu,Kasis,Kaniu,Sarisko I INNE wspaniałe MAMUSIE witam Was słoneczka-stękniłam się za Wami :)
 
Rysia tylko mnie nie podrywaj hahahah. Planuje rzucić slodkosci,nie jeść nic wieczorem...i duuuuzo sportu....kurde....ile maks na tydzień?? Na razie 14h ! Serio,z 7-8 kilo chce zgubić.
 
Dziulka nawet jakbym CIę chciała poderwać to szans nie mam-Yannic to niezła duuupa więc z tej nierównej walki wycofuje się bez użycia siły :-p
 
Hej, Kochane :-).
Ja powoli wracam "do świata żywych" ;-)- po anginie-skończyło się , niestety, na antybiotyku.
Wczoraj "nadrabiałam Was", ale na 6601 stronie BB mi się "zwiesiło" i dziś dopiero moglam dokonczyć czytanie i odpowiedzieć.
Jestem strasznie "happy", że "stara ekipa" wraca i mam nadzieje, że już tu zostaniecie . BAAARDZO mi Was brakowało . Ja, jak Ida- mam kłopot z utrzymaniem bezpośredniego kontaktu - telefonicznego czy nawet mailowego :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:...ale myślami często , często byłam z Wami , często myślałam, co u Was.
Zwłaszcza, że "fujzbuka" nie mam i miec nie będę :-p- więc tym bardziej cieszę się , że pojawila się nadzieja na Waszą tu obecność. Tylko nie znikajcie znów, plizzzz:sorry:.
Szybciutko tylko do "pojedynczych Mamuś" - WARTO czekac na swojego "Księcia z bajki". Tylko właśnie , by to był Książę, nie pierwszy lepszy! Tego Wam życzę :tak::tak:.
U nas wszystko fajnie, o rodzeństwie dla Amelki nie myslimy :-p:-D- musi jej wystarczyć malutki kuzyn, w ktorym zresztą jest zakochana (z wzajemnością, on tez w nią jak w tęczę wpatrzony ;-)). Amelka radzi sobie dobrze, "zasuwa " w dwóch językach , od marca idzie do "starszaków" .Bardziej z niej "artystyczna dusza", niż "intelektualistka" ;-), no, ale wszystko jeszcze się okaże "w praniu" ;-).
 
o i rysia przywolana do tablicy, jak milo :)
sloneczko zaswiecilo, nie to co wczorajsze deszcze i wichura.
ale raczej dzien planuje lezakujacy. zobaczymy w praniu :)
@happy przeciez Amelka ma starszych braci :)
 
Marg , tak , Amelka ma starszych braci:-D- no, ale różnica wieku taka, że cięzko mówic o jakimś kontakcie typowym dla rodzeństwa ;-).
Po prostu "na fali" Waszych rozmów zażartowałam z tym rodzeństwem :-).
U nas słonko wyszło, ale wieje dalej. Co prawda co to za wiatr- tu to prawie norma- trampolina mi nie lata po ogrodzie, więc jest znośnie - aczkolwiek na spacer się NIE wybieram :-p
 
U nas dzisiaj też wichura, także spacerowi mówię stanowcze NIE:-D
kasis ale badanie też musieliście wykonać?
Może faktycznie i dzieciaki mają szybsze terminy, może warto znów podejść do tematu.
To gdzie jedziecie?
 
reklama
Do góry