reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
natolin, bo wróciłam do pracy i niestety w tygodniu czasu brak na forum więc chociaż w weekend chce nadrobić i być na bieżąco, tym bardziej, że jak wracałam to jakieś pustki tu były i nie było trudno, a teraz jak dziewczyny się zmobilizowały to żeby wszystkim odpisać to trzeba długie posty pisać ;-) A w dodatku przy Ptyśku to nigdy nie wiem kiedy bede mogła znów do kompa usiąść :tak:
A teraz lece obiad gotować :cool2:
 
kasis miałam jeszcze spytać jak Ty to sanatorium załatwiasz i gdzie.
Bo ja próbowałam to przeskoczyć w tamtym roku, myślałam o Dąbkach z małym, ale podobno nawet dwa lata się czeka.
Odpuściłam i zdecydowałam powalczyć o turnus rehabilitacyjny, zresztą do turnusu łatwiej jest znaleźć sponsorów. Z własnych pieniędzy w życiu bym nie odłożyła.
A mój Wiktor ma sporadyczny kontakt z mężczyznami. Mój dziadek zmarł w kwietniu tamtego roku i w domu zostały same kobiety.
Ojciec małego przyjeżdża co tydzień i zostaje przez weekend, ale taki wzorzec to uchowaj Boże...
Faceci mają zarąbiste życie, zrobią dziecko i jak im się znudzi to odchodzą bez żadnych zobowiązań układając sobie nowe życie. Kobiety mają pod górkę:-(
 
to ja się dołączam do ciebie roxi - uwielbiam dziala naszej sariski, cudenka robi
bardzo smutne to co stalo sie we Francji. strach, ze mozna tak zabijac w imie religii i Boga w obecnych czasach i nie miec dystansu do swiata. smutne jest to, ze zyjemy w takich czasach, ze takich zajsc jest coraz wiecej i nie mamy jak sie przed nimi ustrzec

@elwirka, dlatego, ze tylko ten szpital ma odpwiedni sprzet i najwieksze doswiadczenie oraz, ze porod w Lodzi i operacja w Lodzi daje Mieszkowi najwieksze szanse na to, ze przezyje.
@Madlein - niestety tak to bywa, ale plus tego, ze chce miec kontakt z synem. smutne, to, ze do lozka to latwo pojsc a bycie ojcem przersata niejednego
 
Ostatnia edycja:
margerrita, straszne jest to, że ludzie nie mają dystansu do siebie i innych. Religia to zawsze jest drażliwy temat, ale kto powiedział, że nie można sobie z tego żartować, tym bardziej, że religii na świecie jest wiele i każdy uważa że ta jego jest "naj" i jedyna prawdziwa. Gdybyśmy mieli zabijać wszystkich, którzy myślą inaczej niż my to byśmy się powybijali. Ostatnio oglądałam jakiś program w tv i dziennikarze mówili, że może trzeba będzie się czasem ugryźć w język bo nie wiadomo czy ktoś bomby nie podłoży albo nie zastrzeli na ulicy, masakra :-(

A tak mi się jeszcze przypomniało, że z miłą chęcią bym tu zobaczyła onesmile i czarodziejkę bo się stęskniłam :) ma ktoś może z nimi kontakt ?

Aaa i rysia mam nadzieje, że też zawita!
 
Ostatnia edycja:
Roxi Kinia już ok od czwartkowego wieczora nie ma już gorączki, poza tym nic więcej się nie działo więc myśle ze już powinno być dobrze.

Jeśli chodzi o wydarzenia we Francji to jestem przerażona...w ogóle sytuacją na świecie, te rosnące konflikty między krajami mogę doprowadzić do czegoś bardzo złego:((((

Dziś dzień spędziłam w kuchni bo jutro robię urodzinki Kini...kilka ciast popiekłam, bo rodzinka się zjedzie..Wercia zadowolona bo kuzyni przyjada:))) będzie wesoło:))

A poza tym to od kilku dni mam problem z Kinią. Może to jakiś skok, nie wiem:(((( może któraś ma podobne doświadczenia.
Zawsze jak rano szykowałam się do pracy to Kinia wstawała, biegała, bawiła się lub oglądała sobie bajeczkę a teraz siedzi mi na kolanach i kurczowo się mnie trzyma... jak tylko odejdę kawałek to wpada w mega histerię, jak wychodzę to też przeraźliwie krzyczy, w dzien nie ma problemu żebym wyszła na chwile z domu.
Wieczorem przy usypianiu jest podobnie....ogólnei Kinia zasypia sama, ale przed spaniem zawsze bierze łyk wody, przytulasek i do łózeczka...robimy to na zmianę z mężem jeden dzien ja odkładam Kinie w drugi dzień mój mąż... a od wczoraj przy mężu jest ogromna histeria tylko mama może ją kłaść do łózka:(((
Przy kąpieli tez się wyrywa, nie daje sie wytrzeć ręcznikiem.....nie wiem co sie dzieje:(((
 
Miło mi kochane, że zerkałyście na moje fotki na fb:)ale jednak to tylko fotki:)
Madlein kto Ci nagadał takich głupot ,że czeka sie dwa lata, dzieci bardzo szybko:)ja składam teraz jakoś pod koniec stycznia i w marcu-kwietniu jade:)idziesz do lekarza rodzinnego i on to wypełnia a,sami pobierają wniosek
Roxi dasz radę, wydaje mi się,że tworzycie super rodzinkę ,a w grupie jest siła i moc:)
Dziewczynki przepraszam,że tak krótko, ale dziś byłam cały dzień w pracy i tak przez następne 3 dni nie mam mocy:((((ale postanowiłam ,że codziennie zajrzę tu:)
Dobranoc moje robaczki:)
 
reklama
Do góry