reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ika chrum chrum hmmmm raczej chrup chrup :-D

Kania
jak narazie ok ale nic nie mówie i nie zapeszam. A jak Oliwia?

Roxi ale Ptys zdrowy?


a moja dzis była na teatrzyku. Nie płakała ale panie powiedziała że najwięcej komentowała i najgłośniej :eek:.

a podrugie dziś jechałyśmy autobusem i koło nas menel z wielkimi torami a raczej swoim domem. Wyrażając się ładnie waliło na cały autobus a moje dzieci poczuło i tak aby głuchoniemy dosłyszał "błe błe błe". I to z takim odruchem wymiotnym. Mało co nie zapadłam się pod ziemie. Cały autobus ryczał ze smiechu. Nie ma ostanimi czasy dostarczam ludziom rozrywki i powodu do uśmiechu.
 
reklama
Mała mi na długo jedziecie?

Dobra to może inaczej spróbujmy -
Wioli, Ida ​powiedzcie co chcecie osiągnąć swoim wspólnym atakiem na mnie? O co Wam chodzi? Jaki jest cel Waszego przemyślanego działania?
 
10 kg. Ostatnio bardzo wolno przybiera na wadze.

dawidowe to ja Ci powiem że szkoda że W-wie nie mieszkam bo może natrafiłabym na Was w autobusie i przynajmniej miałabym jakąś rozrywkę;-)
natolin na weekend tylko.
ika też tak próbowałam sobie to tłumaczyć,ale żeby wszyscy tak źle szyli?:szok:
ida to samo dzisiaj pomyślalam sobie po południu, że jak inne dziewczyny nasz podczytują to muszą mieć ubaw na całego, ciekawe czy na którym jeszcze pod-forum takie rzeczy się dzieją jak u nas?:-)
 
Ostatnia edycja:
No kuwa czemu ja, mam taki charakter, że nie umiem nie być strona w sporze.
HAPPYBETI sorry jakoś tak mi wyszło, że o to, zresztą to chyba ten sam post.ja tu na tel stukam i mi ciężko coś z seansem napisać
WIOLI ok, masz prawo wyrazić swoje poglądy, masz prawo napisać nat czy komukolwiek że się z nią nie zgadzasz czy że twoim zdaniem się nieładnie zachowała, ale można to zrobić grzecznie i spokojnie. Zresztą absolutnie nie rozumiem dlaczego musiała s to napisać teraz i wszystko zacząć od nowa.
Tak jak pisałam wcześniej naprawdę uważam że można wszystko załatwić prywatni e. Po co tu angażować dodatkowe osoby???
 
reklama
Do góry