reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

mała_mi88:8250829 pisze:
Wiecie co wydaje mi się że moje dziecko jest za chude, serio! ostatnio nie mogę dla niego znaleźć żadnych spodni. Wszystkie są za szerokie w pasie. Ogólnie ubrania kupujemy teraz na 80/86 i kupiłam ostatnio dwie pary spodni dresowych i mu z tyłka lecą centralnie, a dodam że jak wzięłabym rozmiar 74 to miałby za krótkie nogawki znowu...
Chyba będę musiała uśmiechnąć się do mamy o przeróbki tych spodni.

Malami a w polsce nie ma spodenek z gumkami w pasie takimi sciaganymi na guziczki? Tomciuch tylko w takich chodzi bo reszta też mu z dupci zjeżdża
 
reklama
kahaaa,no,ja tez nie umiem siedziec cicho ,jak wiesz i mimo obiecywanego zagryzania języka troszke nie wytrzymałam....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry:.
Ale ja uważam,ze jak ktoś DO MNIE osobiście prywatnie nie pisze,tylko publicznie na forum ,to chyba mogę publicznie się odezwać?(chodzi mi cały czas o tego nieszczęsnego posta o zdjęciach).Ponawiam pytanie- w jakim celu Nat go napisałas????
Odpowiadac nie musisz...pytanie było z tych retorycznych....
 
kahaaa mam tylko dwie pary takich spodni z czego jedne jeszcze nawet za długie, najlepiej się sprawdzają ogrodniczki heh:-D No ale np takich dresowych po domu to nie robią z tymi guziczkami, nigdzie przynajmniej nie widziałam.
 
mała mi bo to zmowa krawców jest;-) a powaznie to nie wiem a co do wagi dziecia twego to moim zdaniem nie wazy mało.zauważ że teraz dzieciaczki nasze są w ciągłym ruchu i nie idą wszerz tylko wzdłuż:tak:Moja ma troche ponad 10 kg i myslę że jest ok.
 
ika a ile Twoja Lenka ważyła jak się urodziła? Bo mój 3970 kg i w sumie myślałam że na tym etapie to będzie już więcej ważył skoro ze solidną wagą startował. Chociaż wyczytałam gdzieś że dzieci które rodzą się cięższe to potem wolniej przybierają na wadze.
happy a ja się pytałam czy udało Ci się posprzątać dzisiaj?;-)
 
Kahaa chciała na ogólnym i nieuwazam ze zrobiłam to niegrzecznie czy niespokojnie uzylam wulgaryzmow czy jakiś niestosownych słów poprostu każdy ma swoją cierpliwość moja sie tez kiedyś kończy i jak ktoś taki jak sariska daje sobie spokój niepotrafie udawać ze wszystko jest ok jeśli ci przeszkadzają moje posty czujesz sie zniesmaczona czy urazona to przepraszam ale to nie zmienia faktu ze musiałam to napisać
 
Mała_mi widzisz, a ja myślałam że do rodziców, zatem udanego wypadu u rodzinki :-) Jak mama ma zamiłowania do szycia, to na pewno przerobi, moja mi wszystko przerabia. Kochana nie martw się, na pewno Łukasz z głodu nie umiera, może po prostu taka jego natura :-) Myślę teraz, że to może biegunka od zębów a te krostki to reakcja na te nowe maście które dostała w poniedziałek.
Roxannka wow witaj, sto lat Cię nie było :-) OOO martini chętnie, chętnie wypiję :-)
Ika miałam pifko !!!
Ragna dzięki za pifko,
Dawidowe to Laura nieźle podsumowała tego menela, w sumie się jej nie dziwię skoro było czuć na cały autobus, a Ty się powinnaś cieszyć, że Twoje dziecko w tym wieku potrafi jasno wyrażać swoje "odczucia" :-)
Dawidowe, Ragna Oliwia hmmm w sumie trochę marudna i niespokojna cały dzień była, z nosa się leje i w dodatku kaszel się też pojawił :-(

Ubaw z Nas ma cały świat :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mała mi to pewnie zależy od dziecka, bo wiesz mój przybiera szybko ;-)
ale lekarz jak widział tę wagę Łukaszka?
 
Do góry