reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Rysia a może jeszcze w swojej duszy poezji nie odkryłaś? :-)

Edit 1
W biedronie są od dziś fajne kubki. Kupiłam jeden i chyba będzie moim ulubionym. :-) Najważniejsze, że są duże, bo 470 ml, a ja takie lubię, bo mi na długo wystarczy herbaty.
Przypomniałam sobie jeszcze, że u nas nad stawem jakąś bombę odkrył ktoś i policja podobno od wczoraj pilnuje i czekają na saperów.

Edit 2
O takie są:
 

Załączniki

  • Bez-nazwy-1.jpg
    Bez-nazwy-1.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej wpadam na sekundę zameldować iż rozpoczęliśmy nowy rok szkolny:-)
Kuba nawet zadowolony z tego faktu:-Djutro mają na 8-11.00.
Z tego co zapamiętałam-bo sporo nadrobiłyście:tak::tak::tak:
dziulka sto lat sto lat wszystkiego naj naj na j:-):-):-):-)
wioli uszy do góry takie burze oczyszczaja atmosfere;-)
Baśka no to trzymam kciuki za mieszkanko oby poszło po waszej myśli:tak::tak::tak::tak:
Makuc
i jak na nowym sie mieszka? zadowolona jesteś?
więcej nie zapamietałam,przepraszam tylko tak z grubsza was przeleciałam:baffled::-D
A wy trzymajta kciuki bo na 17,30 idziemy do pośrednika w sprawie M.....:-)
A małż jutro znowu w delegacje ma jechać:eek::-(
 
Bry wieczór, ruch tu jak na bazarze :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D mojego porannego posta przeczytało zaledwie 3 osoby wow !!!
Emilia jak powrót po wolnym do pracy??? Jak Franio w KM i Kuba w szkole dziś pierwszy dzień.
Wioli a Twoi kiedy szkołę zaczynają? A jak Cię chłop wku..... to na masaż idź, babcię zwerbuj na godzinkę do chłopców :-)
Makuc nic się dziś nie poleniłam, jak koleżanka z córcią przyjechała to ją do auta odprowadziłam i już kolejnych gości miałam, jaki poniedziałek taki cały tydzień.
Wioli, Makuc u Nas też kłótnie na porządku dziennym, już sobie mówię że się nie odezwę, że nie puszczę mimo uszu ale jedno mogę ale kolejnych rzeczy które mnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie !!!!
Sheeney wizytę mam 25 września, w tym i usg, powybierałaś foteczki?
Baśka szczerze to strasznie Was ten gościu zwodzi...obym się myliła.
E-lona te krostki to rzeczywiście wyglądają jak po ugryzieniu czegoś, ona w życiu czegoś takiego nie miała. Fakt dzeilną mam córcię i jaka zadowowolona wróciła z żłobka :-) Czekam na wieści jak tam Daniel po wizycie, bo Laurita już zdrowiutka tak???A i na suwaczki też czekam :-)
Rysia czyli kolejny pociąg rezerwujesz na pn-wschód?
Agnieszka81 jednak syn do szkoły się przemógł pójść??? No i daj znać jak z mieszkaniem.
 
Kania chyba tak:tak:
Ja sie ostatnio przymierzam do przedszkola otwartego czyli takiego,ktore jest otwarte tylko kilka razy w tyg i chodzi sie razem z dziecmi ale zobaczymy kiedy mi sie zachce tam pojsc...
 
Kania chlopaki to przewaznie ok 20 juz spia:tak:
A co do przedszkoli to zwykle przedszkola u nas sa juz nawet dla kilku miesiecznych dzieciaczkow ale jak patrze nieraz jak te maluszki spia na dworze(a przedszkole mamy obok) i jak sie budza i wolaja albo placza i tak dlugo nikt do nich nie przychodzi to nie spieszy mi sie oddac mojego..ale na serio to mysle,ze w przyszlym roku pojdzie chociaz na 2-3 dni w tyg bo on teraz juz bawi sie z nimi przez siatke codziennie i oni wszyscy juz go znaja i sie pytaja iedy on bedzie do przedszkola chodzil:-D
 
heh, chyba jestem i ja:-p:rofl2:
na początek odp na pyt: Kaniuś, słonko, to nie kwestia pracujowitości tylko tego, że otwieram o 7 - a moje jelita potrzebują długiego poranka:baffled:
Baśki nie ma - chyba świętuje nowe M:laugh2:oby:sorry::tak::tak::tak:
e-lona znowu do szkoły chodzi:rofl2::-Dkiedy ty się w końcu tego wszystkiego nauczysz?:-pa ja odrzuciłam kolejną ofertę pracy w budzie... obym nie żałowała jakby biznes miał nie wypalić:baffled:
ps. ciekawe jak Alisia...
fajnie że wszystkie przedszkolaki i uczniaki takie chętne do nowego roku - oby tak dalej:tak:
aaaaaaa, rysiek!!!!!!!!!!! pn-zach dawajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj:-):-D:laugh2::rofl2:widziałaś się z którąś bbówką??? jak MIłek w pociuchci????
dziulas, coś ty mało płodna po wizytacji w polszy... nie mówili ci ze alkohol zmniejsza płodność?:-D:rofl2:
wioli, ciebie na kuniec bo epopeję bym do cię najchętniej wystukała... samce to temat rzeka - choć twierdzą zupełnie odwrotnie;-) - dzisiaj zajechała kuzynka męża w drodze z wesela jakiejś tam jej kuzynki i pytam gdzie i kto dokładnie tym razem błąd popełniał, a ona że ta i ta a że czemu niby błąd?:-pa moja szwagierka na to: a co? mają mieć lepiej niz my?:laugh2::rofl2::-pno i coś w tym jest:rofl2::-Dtak że dziewuchy które jeszcze kółka samcom na paluchy nie wsadziły - korzystajcie:rofl2::rofl2::rofl2:takiego to jakos łatwiej do pionu było ustawić a teraz to hmmmmmmm:crazy:
a swoją drogą: mała mi meldowała się czyli imprę przeżyła ale żadnych szczegółów nie podała:-:)-:)-(a ja pamiętałam i przez nią mój ślub mi się wspominał cały weekend:sorry:
heh, to był piękny koniec pięknych czasów:cool:

dobra płodzę bez sensu więc spadam pod prysznic i lulu bo jutro powtórka z dzisiaj tylko że z tą różnicą że cały dzień sama w biznesie:baffled:
 
reklama
hj hej jestem...byliśmy, suuuper, obejrzeliśmy niby wszystko ok...ale.....:crazy:jest jedno małe ale:crazy:
To jest tak-facet ma blok-8 mieszkań wybudowany wszystkie pod wynajem, i dwa postanowił sprzedać.
Jest super bo na parterze mielibyśmy balkon a z balkonu zejście do sporego ogrodu:tak:takie nam sie marzyło, wszystkie liczniki mamy osobno-czyli gaz(ogrzewanie gazowe-piec w łazience),prąd ,ale woda ...jest wspólny wodomierz w piwnicy-na tego gościa i każde mieszkanie ma pod liczniki.płaci sie gościowi do łapy wg.pod licznika no niby oki ale co jak facet zejdzie-a jest to dziadunio co już 3 letniego prawnuka ma i pojawi sie syn/córka spadkobierca co zechce to wszystko opylić i nam np.zakreci wode po złości?albo gościu nie zapłaci za wode bo coś tam i wodociągi zakreca główny kurek? mamy metlik w głowie.....
Kania Kuba też miał takie krosty jak go coś pożarło, potem sie robił taki pęcherzyk podciekniety wodą a potem strupek:-)
 
Do góry