reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja juz w domu... niestety becikowe mi sie juz nie nalezy :( bo teraz jest po ur dziecka dopiero dawane. Tak wiec 900 euro poszlo w las :( ale trudno. Nie zalamuje sie bo wiem ze i bez tego jakos sobie poradzimy :)
Ale w Polsce dostaniesz, tak?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Justa_ nie stresuj sie. Postarajcie sie spokojnie z mężem porozumiec.Faceci nie potrafią czytac miedzy wierszami.Najlepiej w trakcie pracy zadzwon do niego ze chcialabys podjechac tu czy tam a on bedzie mial czas zeby to przetrawic i na pewno pojedzie z tobą wszedzie dokad chcesz.
Jesli chodzi o tesciową to przykre ze trzyma strone meza to znaczy ze pepowiny jeszcze nie odciela...

Zrob sobie cos dobrego poloz sie na lezaczku i nie denerwuj.

Pozdrawiam
 
A ja dzis mam gorszy dzien...
Moj m mnie wkurwia i poklocilam sie z nim...a potem sie poryczalam...i becze co chile...
Chyba znowu jakis napad hormonow mam bo byl spokoj ostatnio...a moj kocgany m zamiast sie przyknac jak sie czepiam to jeszcze mnie bardziej podkurwia...no nie wiem czy my wytrzymamy do konca tej ciazy bo juz o wlos od rozwodu jestesmy...
Ja wiem ze jestem okropna ale on tez dolewa oliwy do ognia....
I tak musialam sie wyzalic nikt mnie nie rozumie...goraco mi jak cholera..nie mam sie w go ubrac...siedze caly dzien w domu...a jak szanowny m wroci z pracy to nigdzie dupy mu sie nie chce ruszyc...a wczoraj wrocil wypil browara a ja sie wkurzylam bo chcialam do sklepu pojechac i tak od slowa do slowa awantura...to sie podniosl i do mamusi poszedl sie wyzalic jaka to ja zla i niedobra jestem ze mu nawet piwa nie daje wypic...i z tesciowa tez sie dzis poklocilam lrzez telefon bo zawsze trzyma jego strone nawet jak on nie ma racji...
Mysialam sie wygadac chocuaz tak....bo wszystkie kolezanki.pracuja i nawet nie mam z kim sie spotkac zeby sie po prostu wyzalic...
Oj biedna Ty. Ale może rzeczywiście szczera rozmowa jakoś dojdziecie do porozumienia. Bo szkoda Twoich i Jego nerwów. On też powinien być trochę bardziej dla Ciebie wyrozumiały. Bo jednak ciągle siedzenie w domu daje się człowiekowi we znaki. A wiem co mówię bo od rana do wieczora nie mam nawet do kogo buzi otworzyć. I wieczorem oczekuje ze Maz ze mną posiedzi. Więc jak mu ostatnio wygarnelam przespal się na kanapie i powiedziałam ze wracam do domu bo nie bd co ograniczac to się jakoś ogarnął [emoji5]więc może i Twojemu trzeba konkretnego kopa

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dzis mam gorszy dzien...
Moj m mnie wkurwia i poklocilam sie z nim...a potem sie poryczalam...i becze co chile...
Chyba znowu jakis napad hormonow mam bo byl spokoj ostatnio...a moj kocgany m zamiast sie przyknac jak sie czepiam to jeszcze mnie bardziej podkurwia...no nie wiem czy my wytrzymamy do konca tej ciazy bo juz o wlos od rozwodu jestesmy...
Ja wiem ze jestem okropna ale on tez dolewa oliwy do ognia....
I tak musialam sie wyzalic nikt mnie nie rozumie...goraco mi jak cholera..nie mam sie w go ubrac...siedze caly dzien w domu...a jak szanowny m wroci z pracy to nigdzie dupy mu sie nie chce ruszyc...a wczoraj wrocil wypil browara a ja sie wkurzylam bo chcialam do sklepu pojechac i tak od slowa do slowa awantura...to sie podniosl i do mamusi poszedl sie wyzalic jaka to ja zla i niedobra jestem ze mu nawet piwa nie daje wypic...i z tesciowa tez sie dzis poklocilam lrzez telefon bo zawsze trzyma jego strone nawet jak on nie ma racji...
Mysialam sie wygadac chocuaz tak....bo wszystkie kolezanki.pracuja i nawet nie mam z kim sie spotkac zeby sie po prostu wyzalic...
Ciezka ta ciąża :( Ja do mojego sie nie odzywam, bo tak zapierdziela, ze mi go szkoda i mu schodze z drogi, zeby to jego nie wkurzac. Na szczęście mnie hormony uspokajaja.
Moze zacznij mu jak krowie na rowie mowic "dzisiaj jedziemy na zakupy, chcesz wypic piwo, to po". Moj dziadek tak robił cale życie, wrocil z pracy i pierwsze to piwo, zeby babcia sobie nie wymyslila, ze chce gdzieś jechać. Okropne te chłopy czasami.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie dzisiaj z moim tez pozarlam ani obiadu mu nie zrobilam ani kanapek do pracy za godzinę wychodzi - niech sie paluje tez mi wczoraj ciśnienie dźwignal ... [emoji48]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t1d [emoji594]
 
Witam
U nas kolejny dzień upału aja muszę dziś na miasto pojechać ubezpieczenie załatwić - a tak mi się nie chce
Nasz pies kolejną smycz przerwał, już nie mam do niego sił, no i kolejny wydatek na nową
Wszystkim dzisiaj wizytującym dużo szczęścia życzę
Ania dobrze ze ci pessar założyli, będziesz spokojniejsza i nie wysilaj się teraz tylko odpoczywaj
Monia bardzo dobrze że poszłaś na wolne, przynajmniej upał nie będzie ci tak bardzo dokuczał
Justa nie wiesz jak to jest z chłopami, nie trzeba na nich zwracać uwagi ;) a twój na pewno w głębi duszy rozumie że tobie hormony szaleją, ja jak na swoich zaczynam się wydzierać to mój zaraz komentuje do córki "Maja nie przejmuj się mama nie jest w normalnym stanie" :)
AnScarlett masz rację że chcesz zrezygnować z tego sprzątania, teraz to nie na twoje siły
Lili szkoda ze becikowe przepadło ale tak jak mówisz bez tych pieniędzy też dacie sobie radę
 
Ale w Polsce dostaniesz, tak?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety tego normalnego tyś nie dostanę bo nas zarobki nie puszcza. Może uda mi się kosiniakowe jeśli skończy mi się wcześniej bezrobocie

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie dzisiaj z moim tez pozarlam ani obiadu mu nie zrobilam ani kanapek do pracy za godzinę wychodzi - niech sie paluje tez mi wczoraj ciśnienie dźwignal ... [emoji48]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t1d [emoji594]
Ehh te chłopy...

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po pracy. Młodszą córkę siostry położyłam spać to mam chwilkę, żeby poczytać co napisałyście. Ja w weekend też się z mężem kłocilam. Jakaś pełnia się zbliża czy jak. Dzisiaj u mnie trochę chłodniej i bardzo się z tego cieszę bo te upały wykańczały mnie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja muszę jechać sobie coś kupić na komunię. A jest tak gorąco ze mi się tyłka do auta nie chce wsadzac [emoji54] wgl siostra mi kupiła sukienkę i spódnice na Lato. Jak ogarne jak wymazać jej twarz to Wam pokaże [emoji6]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry