reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
4.5 kg to dużo jak by tak ważył he ja mam nadzieje że tak 3.5 kg moj maluch będzie ważył. Mi też poszło w brzuch tylko ale to dobrze będzie mniej do zrzucenia 😊😊😊
Również mam nadzieje że będzie ok 3,5 kg, nie więcej. Nie wiem jak to jest, ale koleżance powiedzieli w szpitalu przy przyjęciu, że dziecko ok 2800 a urodziła 3600 🤯 spora różnica...
ja też się cieszę że mam tylko ten brzuszek i w sumie cały czas dobrze się czuje, ciąża jest dla mnie łaskawa 😂
 
A jak tam wasze torby do szpitala??
Bierzecie jedną czy dwie, koleżanka właśnie pakuje dziecko osobno i zgłupiałam. U mnie niby są ciuszki i wszystko dla dziecka w pokoju socjalnym ale wiadomo wirus i lepiej wziąć ... kupowałyście laktator i bierzecie do szpitala? Jeśli tak to jaki konkretnie? Mnie moja położna środowiskowa zbiła z tropu żebym sobie upatrzyła ale narazie nie kupowała, a czytam że już w szpitalu może być ten nawał mleka itd 🤯
Zazdroszczę tym które są w kolejnej ciąży i wiedzą co zabrać, czego się spodziewać, co będzie potrzebne ❤️
ogrom pieniędzy idzie na to wszystko a ciagle gdzieś coś czytam albo ktoś podpowiada i ciagle czegoś brakuje.
 
Trzeba ją w koncu znalezc ;) nic nie spakowane;)
A jak tam wasze torby do szpitala??
Bierzecie jedną czy dwie, koleżanka właśnie pakuje dziecko osobno i zgłupiałam. U mnie niby są ciuszki i wszystko dla dziecka w pokoju socjalnym ale wiadomo wirus i lepiej wziąć ... kupowałyście laktator i bierzecie do szpitala? Jeśli tak to jaki konkretnie? Mnie moja położna środowiskowa zbiła z tropu żebym sobie upatrzyła ale narazie nie kupowała, a czytam że już w szpitalu może być ten nawał mleka itd [emoji2962]
Zazdroszczę tym które są w kolejnej ciąży i wiedzą co zabrać, czego się spodziewać, co będzie potrzebne [emoji3590]
ogrom pieniędzy idzie na to wszystko a ciagle gdzieś coś czytam albo ktoś podpowiada i ciagle czegoś brakuje.
 
A jak tam wasze torby do szpitala??
Bierzecie jedną czy dwie, koleżanka właśnie pakuje dziecko osobno i zgłupiałam. U mnie niby są ciuszki i wszystko dla dziecka w pokoju socjalnym ale wiadomo wirus i lepiej wziąć ... kupowałyście laktator i bierzecie do szpitala? Jeśli tak to jaki konkretnie? Mnie moja położna środowiskowa zbiła z tropu żebym sobie upatrzyła ale narazie nie kupowała, a czytam że już w szpitalu może być ten nawał mleka itd 🤯
Zazdroszczę tym które są w kolejnej ciąży i wiedzą co zabrać, czego się spodziewać, co będzie potrzebne ❤
ogrom pieniędzy idzie na to wszystko a ciagle gdzieś coś czytam albo ktoś podpowiada i ciagle czegoś brakuje.
Ja mam jedną większą walizkę. Ciuszki wzięłam tylko na wyjście bo tak to nie można swoich dawać. Tak ja kupiłam laktator no tam gdzie będę rodzic ciężko dostać a wyrazie czego jak bym potrzebowała to mam swój a kupiłam normalny ręczny bo myślę że bez sensu żeby wydawać nie wiadomo ile pieniędzy na to jak nie wiadomo czy ci się przyda. W moim przypadku to drugi poród ale po tylu latach sama się pytałam co trzeba spakować bo nie pamiętałam a i nie chciałam czegoś zapomnieć. Moja torba już spakowana do końca teraz tylko czekać na dziadziusia 😊😊😊 Mam nadzieję że długo mi nie każe czekać i wyjdzie wcześniej niż mam termin 😊😊
 
A jak tam wasze torby do szpitala??
Bierzecie jedną czy dwie, koleżanka właśnie pakuje dziecko osobno i zgłupiałam. U mnie niby są ciuszki i wszystko dla dziecka w pokoju socjalnym ale wiadomo wirus i lepiej wziąć ... kupowałyście laktator i bierzecie do szpitala? Jeśli tak to jaki konkretnie? Mnie moja położna środowiskowa zbiła z tropu żebym sobie upatrzyła ale narazie nie kupowała, a czytam że już w szpitalu może być ten nawał mleka itd 🤯
Zazdroszczę tym które są w kolejnej ciąży i wiedzą co zabrać, czego się spodziewać, co będzie potrzebne ❤
ogrom pieniędzy idzie na to wszystko a ciagle gdzieś coś czytam albo ktoś podpowiada i ciagle czegoś brakuje.
Właśnie przed chwilą skończyłam pakować. Tak na 98% bo zostało dopakować dokumenty, wodę, przekaski. No i to co musze wyparzyć czyli laktator, smoczek, butelka... Wyszła mi najmniejsza walizka dla małej a dla mnie ta torba mommy bag. I powiem,że już mam napchane na maksa... te podpaski poporodowe, papier, podkłady zajmują dużo miejsca.
 
reklama
Do góry