reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Firma że zdjecia
Firma że zdjęcia
Kurczę faktycznie ten ostatni gołym okiem widać że jest bardziej jaśniejszy.
Tak jak Agnieszka pisze... być może to niestety ciąża biochemiczna. Możesz zrobić betę i sprawdzić przyrost albo czekać na rozwój sytuacji, zmienić testy spróbować z innymi.. I poprostu czekać.
Robiłam też test pink
A powiedz jeszcze czy wszytskie 3 testu robiłaś z porannego moczu ?
Właśnie te dzisiejsze bledsze były z porannego wcześniejsze mocne po południu ponieważ akurat kupiłam testy
 
reklama
Dobry wieczór ☺
Jejka jak mnie tu dawno nie było, ile nadrabiania.. Niczym lektura szkolna 🤣
Ja dziś 7+2, cycki jak balon a bolą jak cholera, brzuch jak balon, sen jak dziecko.. Jezu żyć się nie da 🤣
Jutro mam kolejną wizytę 🥰
A Wy jak się czujecie? Mamy już jakieś bliźniaki? 😀
Mnie się dzisiaj śniło, że będą bliźniaki. Zobaczymy, ja sama mam brata bliźniaka, moja mama tak samo, więc może😂 w marcu się okaże
 
Dziewczyny u mnie wszystko po wizycie, naradzie widać pęcherzyk ciążowy, ładne endometrium, ciałko żółte. Kolejna wizyta 3.03 i wtedy już powinno być wszystko widać. Zwolnienie dostałam bez problemu, no i najważniejsze dla mnie, to mąż może być na badaniach że mną 😁
 
Dziewczyny u mnie wszystko po wizycie, naradzie widać pęcherzyk ciążowy, ładne endometrium, ciałko żółte. Kolejna wizyta 3.03 i wtedy już powinno być wszystko widać. Zwolnienie dostałam bez problemu, no i najważniejsze dla mnie, to mąż może być na badaniach że mną 😁
Ale ekstra z tym mezem na badaniach! Z badaniami, ze w porzadku oczywiscie tez ekstra ;-)
Moj maz na poczatku bardzo chcial isc ze mna na pierwsze badania, ale nie mogl. W piatek ide prywatnie, wiec tam moze daloby rade cos zakombinowac, zapytalam go czy chce, to stwierdzil, ze nooo w sumie, to on by chcial isc jak juz tam bedzie cos wiecej widac, raczki, nozki, moze plec ;-)
 
reklama
Do góry