reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny, które szczepiły się na krztusiec, czy Was też tak długo pobolewał ręka? Szczepiłam się w piątek i w zasadzie nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych, ale jeszcze dziś, jak podniosę albo położę się na tej ręce, to tak mnie pobolewa, jakbym miała siniaka, a po wykluciu nawet nie mam śladu 🤔
Też szczepilam się w piątek i do dziś czuje delikatny ból w miejscu podania. Pierwsze trzy dni nie mogłam się dotknąć w miejsce podania
 
reklama
Chyba przetarłam już prześcieradło od tego kręcenia się ,nie mogłam pozycji dobrać ani przed snem ani już w nocy co chwilę się budziłam 😖
 
Chyba przetarłam już prześcieradło od tego kręcenia się ,nie mogłam pozycji dobrać ani przed snem ani już w nocy co chwilę się budziłam 😖
Współczuję, mi się dziś bosko spało. Jak zasnęłam koło 22 tak obudziłam się o 5.30 na siku. Już dalej spać nie mogę, ale i tak wypas :)
 
Współczuję, mi się dziś bosko spało. Jak zasnęłam koło 22 tak obudziłam się o 5.30 na siku. Już dalej spać nie mogę, ale i tak wypas :)
Zazdroszczę, mnie kolana ciągnęły jakby miała się pogoda zmienić przed zaśnięciem pewnie od tego siedzenia w szkole.
 
Czy wszystkie poduszki rogale do karmienia mają te same rozmiary ? Już mam dość szperania w necie i szukania info a chciałbym kupić.
A może macie do polecenia jakaś z neta?
 
reklama
Do góry