reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Calineczka - a próbowałaś obrotu dziecka w brzuchu? Podobno w niektórych szpitalach się to często stosuje i udaje się obrócić dziecko do porodu? 🙂 Czy miałaś jeszcze inne wskazania do cesarki? Tobie już tak niewiele czasu zostało! 😯 Podejrzewam, że niejedna październikowa mama zostanie wrześniową mamusia. 😀 A może nawet już została? 😯

Dziewczyny, wiecie moze czy jak L4 zostanie mi wystawione w piątek to będzie obejmowało też dzisiejszy dzień, czyli wtorek? Moja ginka coś dziwne te zwolnienia wystawia (nie od wizyty do wizyty...), dzisiaj dzwoniłam z prośbą o przedłużenie i odebrała tylko sprzątaczka mówiąc, że gabinet zamknięty, z lekarzem nie ma kontaktu i wszystkie sprawy muszą poczekać do piątku. 😐
 
reklama
Calineczka - a próbowałaś obrotu dziecka w brzuchu? Podobno w niektórych szpitalach się to często stosuje i udaje się obrócić dziecko do porodu? 🙂 Czy miałaś jeszcze inne wskazania do cesarki? Tobie już tak niewiele czasu zostało! 😯 Podejrzewam, że niejedna październikowa mama zostanie wrześniową mamusia. 😀 A może nawet już została? 😯

Dziewczyny, wiecie moze czy jak L4 zostanie mi wystawione w piątek to będzie obejmowało też dzisiejszy dzień, czyli wtorek? Moja ginka coś dziwne te zwolnienia wystawia (nie od wizyty do wizyty...), dzisiaj dzwoniłam z prośbą o przedłużenie i odebrała tylko sprzątaczka mówiąc, że gabinet zamknięty, z lekarzem nie ma kontaktu i wszystkie sprawy muszą poczekać do piątku. 😐
Nie zdecydowałam się wreszcie na obrót, chociaż rozmawialiśmy o tym z lekarzem, ogólnie dużo osób też nie przechodzi kwalifikacji to raz, dwa 50% szans na pozytywne zakończenia i też może mieć swoje skutki uboczne, niestety u nas za dużo tych obrotów się nie wykonuje itd.

Co do l4 lekarz może 3 dni wstecz wystawić l4.
 
Calineczka - a próbowałaś obrotu dziecka w brzuchu? Podobno w niektórych szpitalach się to często stosuje i udaje się obrócić dziecko do porodu? 🙂 Czy miałaś jeszcze inne wskazania do cesarki? Tobie już tak niewiele czasu zostało! 😯 Podejrzewam, że niejedna październikowa mama zostanie wrześniową mamusia. 😀 A może nawet już została? 😯

Dziewczyny, wiecie moze czy jak L4 zostanie mi wystawione w piątek to będzie obejmowało też dzisiejszy dzień, czyli wtorek? Moja ginka coś dziwne te zwolnienia wystawia (nie od wizyty do wizyty...), dzisiaj dzwoniłam z prośbą o przedłużenie i odebrała tylko sprzątaczka mówiąc, że gabinet zamknięty, z lekarzem nie ma kontaktu i wszystkie sprawy muszą poczekać do piątku. 😐

Jeśli chodzi o L4 to specjalista może wystawić kilka dni wstecz, tym bardziej jak jest kontynuacja zwolnienia. Także się nie martw napewno zrobi tak żeby było dobrze 😁
 
Moj synek mnie na tyle wymęczy w ciągu dnia, że zasypiam bez problemu. 😊 Jeśli tylko nie obudzi mnie zgaga albo siusiu, albo synek właśnie, to śpię jak zabita. 🤣
Ostatnio wychodziły mu 3 zęby więc nocki były ciężkie. 😐
 
reklama
Do góry