reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikóweczki - ile już przytyłyscie?

Mi znowu lekarz mowil by nie przesadzac zjedzeniem, nie obzerac sieza bardzo. Ja jem normalnie tak jak przed ciaza tylko ze teraz mam chwilowe zachcianki ale one szybko przechodza :)
 
reklama
efunia...
ten Twoj lekarz, to filozofie naszych babc stosuje... ;)

niby co ma tluszcz wspolnego z karmieniem, czy chronieniem... chyba tylko tyle, ze jak sie przewrocisz to gruba dupa zamortyzuje upadek - u mnie to dziala... ;)
nie nalezy jesc wiecej, tylko lepiej...

a tycie w ciazy - jesli nie jest wynikiem obzarstwa - jest spowodowane zaburzeniem gospodarki hormonalnej.... i takie kilogramy gubi sie po ciazy calkowicie, te wynikajace z utycia zarciowego, to juz trzeba zrzucac - taka to jest roznica... ;)
 
Moj ginek mowi ze ciaza to nie powzwolenie na obzarstwo. Bo sie mu poskarzylam ze kazdy mowie ze miernie wygladam ja k na 7 miesiac - to on mi powiedzial ze bardzo dobzre wygladam, brzuszek rosnie super i wcale nie musze przytyc 30 kilo!
 
Efunia - dziwny ten Twój gin. Ja też się jeszcze z taką opinią lekarza nie spotkałam. Miałam moment, że przez 3 tygodnie przytyłam 3 kg i na wizycie od razu dostałam "ochrzan" od gina :co ja wyprawiam :-) Teraz jest lepiej. Staram się jeść mniejsze porcje co nie znaczy, że się głodzę :-) uważam jednak, że objadanie jest niewskazane !
 
Doakdlnie ja tez sie z taka opinja. Obzarstwo nie jest zdrowe dla mamy ani dla dzidzi. Ja nie wiem jak ten tluszych moze chrnoci dzidzi. Jak cos to tylko moze chyab gniesc jak za duzo tluszczu jest. Oj nie wiem, kazdy ginek ma inna opinie.....
 
no, nie wiem, moj lekarz przestrzega mnie po prostu przed odchudzaniem w ciązy, bo coraz wiecej takich gigantek jest, że się odchudzają w ciązy- głodówki i te sprawy... ja wiem, ze otyłość jest niewskazana, ale chyba nie ma co się zamartwiać tymi dodatkowymi kilogramami, nie? jeść jakoś rozsądnie, ale ni się katować, bo: "nie mogę przytyć więcej niż 5 kilo". znam takie dziewczyny i to mnie przeraża... zresztą nie wiem. to indywidualna sprawa. a gdyby ginekolog mnie ochrzanił za to, że przytyłam 3 kilo, to chyba bym go zmieniła ;D swoją drogą szybkie przybieranie na wadze to jeden z objawów gestozy...
a z drugiej strony od siódmego miesiąca podobno przybiera się ok. 0,5 kg tygodniowo... tak czytałam gdziesik...
 
efunia, napisalas:
"nie odchudzać się, objadać się i odpoczywać"


to nie brzmi jak "niezamartwianie sie dodatkowymi kilogramami", ale jak celowe tuczenie sie i to w dodatku niby na pozytek malenstwu...
z reszta kazda z nas wie od czego tyje... nawet jak tego publicznie nie powie... ;)
 
reklama
Fakt jest taki że nie potrzebnei obzeramy się słodyczami, a przynajmiej większość z nas to robi
A oto moje wymiary 101\104\101 normalnie kwadrat jakl worek na ziemniaki :p
 
Do góry