reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pekla prezerwatywa. Co robic?

No cóż mam nadzieję że wszystko dobrze sie skończy ale polecała bym inną formę antykoncepcji np łączoną jesli nie chcecie miec dzieci.
 
reklama
Ja też to przeżywałam...mialam dni nie plodne i nie zaszłam w ciążę.
Na pewno będzie dobrze i nie martw się za zapas...
Daj znać jak wszystko się skończylo...
:tak:
 
Znam dzieci, które urodziły się dlatego że zawiódł kalendarzyk u kobiet które miewały okres jak w zegarku.
 
Znam dzieci, które urodziły się dlatego że zawiódł kalendarzyk u kobiet które miewały okres jak w zegarku.

Dlatego każda kobieta sama podejmuje decyzję, jaka metoda antykoncepcji jej pasuje. Jedna wybiera spiralę inna pigułki a jeszcze inna kalendarzyk.
 
jeszcze cos. moja dziewczyna mowi ze bola jej jakby jajniki ( gdzies pod pepkiem)...ale nie jest pewna czy to to...gdzies od nastepnego dnia po sexie. czy to moze byc 1 oznaka ze jest w ciazy??
 
Ciąża nie daje oznak pare minut, godzin czy nawet dni po stosunku, na to trzeba więcej czasu( no może poza krwawieniem implantacyjnym, czyli małe krwawienie wywołane zagnieżdżeniem się jaja, żadkie) Jakby nie było 72 godziny już zdaje się minęły, więc teraz możecie czekać na miesiączkę i nadejścia takowej wam życzę.
 
Ciąża nie daje oznak pare minut, godzin czy nawet dni po stosunku, na to trzeba więcej czasu( no może poza krwawieniem implantacyjnym, czyli małe krwawienie wywołane zagnieżdżeniem się jaja, żadkie) Jakby nie było 72 godziny już zdaje się minęły, więc teraz możecie czekać na miesiączkę i nadejścia takowej wam życzę.

naspisalas " no może poza krwawieniem implantacyjnym, czyli małe krwawienie wywołane zagnieżdżeniem się jaja, żadkie" przypomnialo mi sie ze gdzies po stosunku jak moja dziewczyna poszla szybko sie wykompac to zauzwazyla ze troszke krwawi jej z pochwy. Czy to zla oznaka?
 
naspisalas " no może poza krwawieniem implantacyjnym, czyli małe krwawienie wywołane zagnieżdżeniem się jaja, żadkie" przypomnialo mi sie ze gdzies po stosunku jak moja dziewczyna poszla szybko sie wykompac to zauzwazyla ze troszke krwawi jej z pochwy. Czy to zla oznaka?

Proponuję poczytać coś o anatomii kobiety, jest tam wiele ciekawych informacji i fachowych odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Pozdrawiam
 
reklama
Krwawienie po penetracji może wystąpić z wielu powodów, jak choćby penetracja palcem i zadrapanie ścianki pochwy paznokciem.

[ame=http://www.google.pl/search?gbv=2&hl=pl&q=krwawienie+po+stosunku&btnG=Szukaj&lr=]krwawienie po stosunku - Szukaj w Google[/ame]
 
Do góry