reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży i po

estragon, Ty masz aktualny suwaczek?? wydawalo mi sie ze juz osiagnelas swoj cel... popatrz jakbyś nie miała cycków, to już 1.5 kilo poszłoby.....;-);-);-);-)
 
reklama
Suwaczek aktualny. Schudłam 1 kg:-D głodząc się, tzn jadam od tygodnia normalne śniadanie, na obiad serek homo, a na kolację jabłko. I choćbym miała konać z głodu, to schudnę te 9 kg. Zawzięłam się:sorry2:.

wiolan, a co ty byś chciała? Żeby mi całe cycki ucięli? :-D
 
Ostatnia edycja:
Suwaczek aktualny. Schudłam 1 kg:-D głodząc się, tzn jadam od tygodnia normalne śniadanie, na obiad serek homo, a na kolację jabłko. I choćbym miała konać z głodu, to schudnę te 9 kg. Zawzięłam się:sorry2:.

wiolan, a co ty byś chciała? Żeby mi całe cycki ucięli? :-D
O niiiie :-D:-D:-D

A co do tego jedzenia to chyba babo oszalałaś:szok::-p:-D Serek homo na obiad? JustMe tu powinna zajrzeć, jak mnie tak o śniadania goniła to ciebie chyba dorwie i tyłek ci obkopie.
Przecież raz dwa ci to w jojo wróci, poza tym może to spowodować totalny spadek energii i formy. Jedz normalne rzeczy ale np mniej a częściej. Odstaw słodycze i inne cukrowe rzeczy, nie katuj się tak!!!
Mówię ci, przyjdzie wiosna i waga spadnie:tak:
 
estragon a ty wiesz ze nie jedząc zmniejsza ci sie przemiana materii i tym sposobem nie schudniesz? mnie sie wydaje ze jednak tylko zwiekszony ruch tu pomoże :tak:
 
estragon dziewczyny mają racje, jak będziesz mieć ubogą dietę nie będziesz miała siły, wiem co mówie uwierz.
Jedz normalnie tylko mniej a częściej, i nie dopuszczaj do momentu byś czuła się głodna.........nawet 6 razy dziennie jedz, ogranicz słodycze i produkty mączne.
 
estragon a ty wiesz ze nie jedząc zmniejsza ci sie przemiana materii i tym sposobem nie schudniesz? mnie sie wydaje ze jednak tylko zwiekszony ruch tu pomoże :tak:
Wiem, bom się oczytała sporo na ten temat, ale na mnie to działa:tak:. Chodzę na siłownię, ale trening aerobowy jaki wykonuję też nie pomaga schudnąć.

oleśka ale serek homogenizowany to lepsza alternatywa niż ciasta, ciasteczka i czekoladki, które do tej pory jadałam zamiast obiadów:)

julita gdybym jadła 6 razy dziennie (nawet cukrów i prod. mącznych), to nie ważyłabym 60 kg tylko 80. Znam swój organizm wiem, że w moim wypadku to nie działa.
 
estragon podziwiam, choć uważam, że wróci ci to z powrotem (jo-jo)
jak czesto chodzisz na fitness??

ja od jakiegoś tygodnia mam dziwną ciągotę do nabiału:sorry2: zjadam 2-3 jogurty naturalne w ciagu dnia, ewentualnie musli, twarożek to 250 g na raz:dry: gdyby nie to, że mam włąsnie @, pomyslałabym, że jestem w ciąży ;-)
 
reklama
estragon podziwiam, choć uważam, że wróci ci to z powrotem (jo-jo)
jak czesto chodzisz na fitness??

ja od jakiegoś tygodnia mam dziwną ciągotę do nabiału:sorry2: zjadam 2-3 jogurty naturalne w ciagu dnia, ewentualnie musli, twarożek to 250 g na raz:dry: gdyby nie to, że mam włąsnie @, pomyslałabym, że jestem w ciąży ;-)
codziennie z wyjątkiem zeszłego tygodnia, kiedy K. był chory.
Co do nabiału, to pewnie organizm ma takie zapotrzebowanie w tej chwili i sam się domaga, naturalnie reguluje zapotrzebowanie:).
 
Do góry