reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży i po

reklama
afi jestem na TAK, jeśli to żadna większa operacja :-)
i tylko pytanie za te 200 zł to ile cm jej ubyło? :-p
 
200 zł to jeden zastrzyk kosztuje, a potrzeba na pewno kilka ukłuć i doczytałam, że od 3 do 10 takich sesji:sorry:.
cennik z jednej z klinik krakowskich:
PODBRÓDEK - 500zł
BRZUCH - 1 000 zł
KLATKA PIERSIOWA U MĘŻCZYZN - 1 000 zł
UDA- ZEW. CZĘŚĆ - 1000 zł
UDA-WEW.CZĘŚĆ - 1000zł
BOKI / BIODRA - 1200 zł

edit: ja dalej czytam o tej lipolizie;) chyba się nakręciłam:p, ale wygląda na to, że ja jestem za bardzo otłuszczona. Zastanawiam się tylko czy mogłabym sie poddać takiemu zabiegowi, bo mam zespół gilberta, a w wątrobie jest wchłaniany glicerol powostały w wyniku lipolizy. Tzn chyba pamietam, że glicerol jest potzrbeny do syntezy glukozy (???), ale czy w takim wypadku nadmiar nie zaszkodziłby czy wręcz przeciwnie?:). Kurde, gdyby nie zęby, to pomyślałabym...
 
Ostatnia edycja:
ta koleżanka jest złym przykładem, bo ona na prawdę chuda była... nie wiem ile cm jej zeszło. nie pytałam.

estragon, to prawda, że czasami trzeba powtórzyć raz lub dwa - wszystko zależy od ilości tkanki tłuszczowej, której chce się pozbyć. ale ceny jakieś wysokie podałaś... sądzę, że znalazłoby się cos tańszego

jakby mieli takie 2 w 1, ze tu mi zabierają, a w cycki dodają, to bym się odrazu zdecydowała :-D
 
u nas jak patrze to jedna ampulka (ponoc na brzuch by wystarczyla) kosztuje 80 PLN. Gdzies czytałam kiedys ze jest are przeciwwskazan co do tego zabiegu i jedna z nich jest moja choroba... ponoć kilka dni po zabiegu czlowiek sie czuje jakby go ktos pobil... ciekawe czy do zniesienia....
 
Zawsze jak czytam tytuł wątku: Piękna w ciąży i po, to sobie myślę, że mi to nie groziło i nie grozi:sorry2:lol
Mi juz nic nie pomoże, ani lipoliza, ani liposukcja, polisukcja , lizopupa, doopoliza, nic....
Dobra, idę mimo tego na czerwona herbatę....
 
Zawsze jak czytam tytuł wątku: Piękna w ciąży i po, to sobie myślę, że mi to nie groziło i nie grozi:sorry2:lol
Mi juz nic nie pomoże, ani lipoliza, ani liposukcja, polisukcja , lizopupa, doopoliza, nic....
Dobra, idę mimo tego na czerwona herbatę....

:-D
:-D a gdybys wiedziała, że pomoże to byś lizała?:-D
 
No chyba bym się aż tak nie poświęciła, żeby czyjąś lizać, a do swojej raczej nie sięgnę:-D, poczekaj spróbuję........
nie, nie sięgnę.....
tak więc mi juz nic nie pomoże...
 
reklama
z coraz wieksza podnieta czytam rozmowe Afi z Estragon na temat lipozy,nakrecam sie,nakrecam,powazna sprawa,

po czym czytam posta Oleski i cala powaga sytuacji znika,chichram sie jak glupia:-D:-D:-D:-D
dzieki Oleska ze jestes:-):-)
 
Do góry