reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszków

reklama
Dziewczyny nam w szkole rodzenia tłumaczyli, że oillan to nie jest odpowiednik oilatum bo można go stosować dopiero po ukończeniu 1 roku życia...., więc już sama nie wiem:no:
 
Dziewczyny nam w szkole rodzenia tłumaczyli, że oillan to nie jest odpowiednik oilatum bo można go stosować dopiero po ukończeniu 1 roku życia...., więc już sama nie wiem:no:
Trzeba sprawdzic na opakowaniu
U mnie pisze ,ze do stosowania od 6 miesiąca zycia ,ale w uzasadnionych przypadkach od 1 miesiąca
 
Ostatnia edycja:
a jak właściwie można zastosować krem Oilatum soft? dostałam taki w prezencie, na opakowaniu jest napisane, że zawiera emolient, a czytałam, że jeśli nie ma problemu ze zbyt suchą skórką to nie powinno się stosować;
czy zakładając, że bedzie sucha skórka to mogę go stosować na całe ciałko? na opakowaniu jest napisane, że wmasowywać codziennie w wybrane miejsca, czyli chyba nie? ale w takim razie gdzie?:confused:
 
Krem Oilatum najlepiej zostawic na problemy skorne. Wiecej jak pewne ze takowe choc male sie pojawia, nie jest on przeznaczony do codziennej pielegnacji skory dziecka:tak:
 
Dziewczyny, a jak juz bede karmić dzidzie i kremowac sutki czy robic jakies okłady z maści Maltan tak dla pielęgnacji chociazby jesli nic nie bedzie ropiało - to przed przystawieniem dzidzi trzeba obmyć sutki z tej maści, nie? czy nie trzeba? chociaz ona sie wchłonie w sumie, ale czy jest taka praktyka ze sie myje? :confused:
 
reklama
nam w szkole rodzenia mówili, żeby nie myć sutków za każdym razem tylko rozsmarować odrobinę pokarmu i tak zostawić; ale sama nie wiem jak będę robić; nie nastawiam się na kremy, spróbuję bez, a jak to będzie, się okaże;
 
Do góry