reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy wielorazowe

reklama
As 76 widzę, że jesteś wielką entuzjastką pieluszek Małe Me:) właśnie planujemy się w takie wyposażyć:) Co polecasz na zestaw startowy dla noworodka? ile otulaczy i jakiej wielkości wkładki przy planowanym praniu co 2 dni?
 
polecam 3 otulacze ,żeby jeden był zawsze w zapasie ;-).
Wkładki to w sumie zależy czy chcesz ,żeby były idealne do otulacza czy większe by miały większą chłonność .
Osobiście mam te największe i 1 część po prostu podwijam pod spód.
Te małe mam i dla noworodka spokojnie wystarczą ,ale szybko maluch urośnie i wtedy trzeba po 2 wkładeczki na raz pakować w otulacz ;-).

Co do ilości myślę ,że 12-15 wkładek na dzień trzeba liczyć .

Nadal utrzymuję ,iż dla nas najlepsze są Małe Me :-D:-D:-D:-D
 
wklady szarobure? same wklady polecam wyprac z dodatkiem kwasku i sody na 90 stopni z dodatkowym plukaniem. suszyc na slonku (o ile takie sie pojawi)
kieszonki wymoczyc w plynie do mycia naczyn, dokladnie wyplukac, wrzucic do pralki na program zalecany przez producenta i dodac sody
 
Dziewczyny, przyszły już do nas kieszonki Sylviontka i powiem Wam, że są całkiem spoko. Bałam się trochę braku przeszyć przy nóżkach po próbach z NappiMe, ale nie ma problemu z przesikiwaniem! Wkłady też fajne - z samego bambusa, cienkie a chłonne.
 
Dziewczyny! Jest promocja pieluszek kieszonek MayLily do 25paźdz.Wejdździe na stronę główną. Jest prawie o połowę taniej! Kurcze, gdybym to widziała wcześniej - nie biłabym się o nią na Allegro, bo zapłaciłam za używaną prawie tyle samo. Buuu.
Mam jeszcze pytanie, wkłady mi zabarwiły się od kupki na pomarańczowo, kieszonka - nie. Mała na mleczku mamusiowym. Jak to wywabić? I co zrobić, żeby nie było tego następnym razem? A jeżeli ma być to soda, to ile jej? Ja straszny laik jestem i mi trzeba łopatologicznie krok po kroku, czego, kiedy i ile.
Pozdrawiam.:happy:
 
Ostatnia edycja:
Cześć!
Słuchajcie dziewczyny, mam taką prośbę - propozycję. Na swojej stronie mam testy kilku pieluch wielorazowych, no ale dziecko mi urosło i nie mam jak testować dalej, a na następne raczej nie ma szans ;-) Czy któraś z Was, nie miałaby ochoty opisać swoich doświadczeń z wybranymi modelami i umieścić ich na stronce? Przemyślcie proszę, fajnie byłoby stworzyć taką bazę o wielorazówkach.
Pozdrawiam
An
Edit: teraz tak sobie myślę, że kiepsko to sformułowałam: ja nie mam (póki co) pieluszek do testowania, chciałabym, żebyście Wy się podzieliły swoimi opiniami na temat tego, co macie...

Pieluchy wielorazowe | GadżetoMama

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry