reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierworódki

Witam bardzo cieplutko,

Tez bardzo boje się o Nasza Marteczke , która ma być Nami 13 maja....
26.03 mam wizytę u mojego gina. powiedział,że będziemy rozmawiać o porodzie - myślę , ze zobaczymy jak sie ułożyła....
Największa obawa bynajmniej u mnie to czy poród odbedzie sie prawidłowo czy maleńka bedzie zdrowa i czy nic jej sie nie stanie .....
Chciałabym natural, bo nie boje sie bólu.

Podobne odczucia zwiazane z ciazą cała stresówka: plamienia, pobyt w szpitalu sprawiły,że ja nawet nie mysle o bólu tylko o szczesliwym rozwiazaniu.
Damy rade kochane kobietki.
Ostatnio rozmawiałam ze znajoma , która rodziła natural 27 lutego. Powiedziała,że da sie przeżyc , a kobieta jest jak "koń":-) taka silna!! Nie do pokonania. Jej mąż był przy porodzie po 4 godzinach - zasłab mimo ,że tylko towarzyszył.
My kobietki podobno jestesmy w stanie przezyc o wiele wiele wiecej niz przecietny mężczyzna. To tez daje siłe. ta cała natura kobieca....
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraco. Trzymam kciuki za Nas
.:-)
 
reklama
Krystyna30 chociaz przytyłam 16 kg to wcale mnie to nie martwi.55kg do mojego wzrostu to było troche mało.Byłam chuda jak patyk .Po porodzie chciałabym wazyc 63, 65 kg.

Kochane jak dodac zdjecia do profilu???
Teraz ide smazyc nalesniki bo jakos nabrałam na nie ochoty.Pozdrowionka:-)
20080906290116.png

.png

2-Czekamy-na-Filipka-8715.gif
 
Ostatnia edycja:
KM to Ci zazdroszcze bo przy moim wzroscie 55kg to bylo akurat nie wiem jak wroce do tej wagi......ale wazne zeby dzidzia byla zdrowa ja jutro mam wizyte u gin trzymaj za mnie kciuki!!!!
buzka
pozdrawiam
 
Krystyna30-jasne, ze bede trzymała kciuki.Napisz co powiedział doktor.Ja mam wizyte dopiero 8 kwietnia.Nie moge sie doczekac.

A dzis w nocy długo nie mogłam zasnąć.Kreciłam sie z boku na bok.I na dodatek jeszcze meczyla mnie zgaga pierwszy raz odkad jestem w ciazy:-(.Masakra:szok:.Z dnia na dzien czuje sie bardziej ocieżała.Ale juz bliżej niz dalej do konca.Damy rade:-D!!!!!
20080906290116.png

.png

2-Czekamy-na-Filipka-8715.gif
 
krystyna30 kochana z tą wagą to nie jesteś sama, u mnie też 15 kilo na plusie ale wiesz co? Mam to gdzieś:-D tak jak piszesz , ważne żeby nasze maluszki były zdrowe a reszta sama się jakoś wyrówna
 
musze Wam powiedziec ze ost mam straszny apetyt i nie wiem czemu.Jem bardzo duzo jak wejde na wage u gina to moge sie zalamac;-)
 
Dzien Dobry:-).A ja ostatnio nie mam zbyt duzego apetytu w porownaniu z ostatnimi tygodniami, a jadłam nie mało.A moze mnie sie tylko tak wydaje.Rozmawiamłam na ten temat z moja kuzynka i ona tez tak miała, ze objadala sie do pewnego momentu, a pozniej apetyt jej spadł.Moze u nas to rodzinne???




http://slub-wesele.pl/
 
reklama
Dzien Dobry:-).A ja ostatnio nie mam zbyt duzego apetytu w porownaniu z ostatnimi tygodniami, a jadłam nie mało.A moze mnie sie tylko tak wydaje.Rozmawiamłam na ten temat z moja kuzynka i ona tez tak miała, ze objadala sie do pewnego momentu, a pozniej apetyt jej spadł.Moze u nas to rodzinne???
http://lilypie.com/
http://glitery.pl/


to normalne K.M. Macica jest już na tyle powiększona, że uciska nam żołądek (a on nam się z kolei kurczy...).
Akurat czytałam wczoraj na ten temat :happy:
no ale ja mimo wszystko nadal przybieram na wadze - hmm - nie wiem - może woda mi się zatrzymuje:confused: zobaczę co w kwietniu powie Pani gin:dry:
 
Do góry