reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierworódki

kurcze jak bede chodzic co 2 tyg to zbankrutuje;-)
ost moj gin mnie wkurzyl bo za wypisanie L4 zazyczyl sobie 50zł:confused:

A to wczesniej pracowałas i teraz poszlas na zwolnienie czy bylas na L4 ale teraz dopiero musialas placic? Moze jak bedziesz chodzic co 2 tygodnie to za wizyte zaplacisz mniej musisz zapytac. Ja akurat nie mam takiego problemu bo nie place za wizyty bo chodze do państwowego lekarza.
 
reklama
A to wczesniej pracowałas i teraz poszlas na zwolnienie czy bylas na L4 ale teraz dopiero musialas placic? Moze jak bedziesz chodzic co 2 tygodnie to za wizyte zaplacisz mniej musisz zapytac. Ja akurat nie mam takiego problemu bo nie place za wizyty bo chodze do państwowego lekarza.
to moje pierwsze zwolnienie:-) ale nastepnego nie biore bo w pracy mialam nie zbyt wesolo jak L4 dalam:nerd: moze pod koniec kwietnia wezme:happy:
 
blondynkapoznan kurczę , nie zazdroszczę :/ ja leczę się państwowo i nic nie płacę za badania...ale żądanie kasy za L4 to już spore przegięcie ...

A nasze ubrania pierzemy też w płynie a raczej żelu Persil...także nasza pralka nie ma styczności z proszkiem

kiedys bylam w prywatnym gabinecie na usg i tak z ciekawosci zajzalam do jego cennika to zauwazylam ze mial wycenione za wypisanie L4 (cos okolo 50 zł nie pamietam dokladnie juz). Bardzo mnie to zdzwiło bo przeciez wypisanie jednego papierka nie kosztuje zadnego wysiłku;/
 
blondynkapoznan to musisz miec lekka prace ze mozesz pracowac spokojnie w czasie ciazy. Ja niestety nie mam takiej mozliwosci chociaz bym sobie troszke popracowala bo juz mi sie okropnie nudzi tak ciagle siedziec w domu.
 
Ja od 25 tygodnia chodzę na wizyty co 3 tygodnie, wcześnej chodziłam co 4 tygodnie. Na szcęście mój lekarz nie bierze za wizytę dużo (w porównaniu z tym co słyszałam ile biorą inni). No i za wypisanie L4 absolutnie nic nie bierze.
 
Ja od początku ciąży chodze co 3 tyg. za każdą wizyte płace po 50 zł łącznie ze zwolnieniem bo od października już w domku siedze. Niekiedy zdarzało się że byłam co 2 tyg albo nawet i częściej.
 
A ja mam takie pytanie z innej beczki boicie się porodu???????
Bo nie wiem czy to normalne ale ja wogóle bardziej się boje tego że mój synek się nie odwróci i czeka mnie cesarka:-( a jakieś takie dziwne przeczucie mam.
 
I boje się jeszce tego że będe rodzić w nocy jak będą najgorsi lekarze (tu gdzie będe rodzić na nocki dają często lekarzy którzy są do d......)
 
reklama
A ja im blizej porodu tym mniejsze obawy.Juz nie moge sie doczekac Maluszka.Wszystko juz na niego czeka;wózek.łóżeczko ubranka.Niech ten czas szybciej leci.Pozdrawiam:-):tak::-D
 
Do góry