reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze słowa naszych pociech

Kasiunka

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Dołączył(a)
6 Październik 2005
Postów
3 100
Miasto
Koszalin
Nasze dzieci zaczynają już ostro trenować wypowiadanie pierwszych sylab. A my z utęsknieniem czekamy na pierwsze świadome "mama".

Zakładam ten wątek, żebyśmy mogły wpisywać postępy naszych dzieci w dziedzinie komunikacji werbalnej (hihihi ale to poważnie zabrzmiało:-p)
 
reklama
Moja Pola od kilku dni jak w amoku ćwiczy wypowiadanie bababa, gagaga, dadada, jajaja, ajajaj i mememe, ale mamama jeszcze nie usłyszałam:-(
 
Pierw bylo pleple ale to chyba nic nie znaczy ( choc dla mojej corki napewno wiele) potem mama , tata , dada , baba , ajaj , a teraz jaks ie nauczyla machac to mowi do tego papa. szkoda ze nic jeszcze nie ropzumie :)
 
bbuuu, yyyyy, łeeeee, mememe , eeee i wszystkie odgłosy złości :-)
Lilith wow, nieźle Judytka już sobie gada :-)
 
Stokrotka mowi sobie:
auuuuuuu
dada dada dada
baba baaaaaaaa
eeeeeeee eeeeeee eeeeeeee JAK SIE ZLOSCI
mmmmmmm mmmmm
iiiiiii iiiiiiiiiii
jee jeeee jeeee


no i ostatnio udalo jej sie w zmosci powiedzic maaamiiiii
myalse ze to mialo byc mama,hi,hi,hi ale sie ludze co;-)
 
gratuluję,a moja Kinia dziś wnocy zrywa się i słyszę jak nawija:
"Litwo, ojczyzno moja,ty jestes jak zdrowie,ile Cię trzeba cenic...." taka zdolna:)))))))))))))))))))))))))))))))
 
ha ha ha dobre:-)

moja co rano wola dada daaaaaaaadaaaaaaaaa aby ja wziol na raczki,bo wie,ze zaraz czas wstawac tak sie przyzwyczilam,ze zawesz rano W.ja zabiera i teraz jak spimy to sie przypomina:happy: :happy:
 
Biedronka, to Ci Litwinka rośnie!!! Jakub za to codziennie mi powtarza: "Mamo, jaka Ty jesteś piękna, mądra i dobra" :-D:-D:-D
 
Alenka mowi:
dada, tata, baba, jaja, jeje, niania
gaga, gege, gigi, gygy,
aga, aga
ghhhhhhhhhhh
buuuuuuu
mmmmmmmmmmmm
:-) :-)
Niestety nigdy nie wyszlo jej "mama". Mysle, ze jak juz to powie, to powie to swiadomie (hihi, nadzieja, matka glupich ;-) )
 
reklama
Do góry