reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze upadki - pierwsze siniaki

Dzięki Blanka za info !
Basiek a jak to z wami, tę adrenalinę to Ci lekarz przepisał czy jak ?
Bo to teraz z tymi ukąszeniami różnie bywa a tak naprawdę to nie wiadomo jak maluchy na to zaeragują.
 
reklama
Ja wracam do tematu upadkow......
Natalka coraz czesciej sie obija,piszczele ma cale w siniakach,kiedy jest zmeczona to przewraca sie non stop,musiala bym jej glowe obwiazac miekka gabka aby nic jej sie nie stalo.
 
A nasza ostatnio tak rąbnęła głową w posadzkę z kafli ( w galerii =sklepie), że myślałam że zejdę na zawał na miejscu. Stała sobie i się mnie trzymała za spodnie, nagle się puściła i postanowiła gdzieś pójść- ja zajęta rozmową z Darkiem nie zauważyłam uciekiniera. No i nagle huk i ryk- bo nie klapnęła na tyłek- tylko padła jak długa i uderzyła potylicą w podłogę!!!:zawstydzona/y::no:
 
a moja natalka jeszcze nie chodzi więc nie upada :0 trochę się martwię tym że jakoś jej się nie chce , tylko pod pachy ją prowadzam :baffled:na razie
 
ja wracam do pytania o adrenalinę BASIEK!!!!!

Ja tez juz o tym myślałam bo:
1. Ja jestem uczulona na jad pszczół - co prawda nie reaguje zapaśicą tylko wymiotami i trochę mi puchnie miejsce ukąszenia ale zgrugiej strony nigdy mnie pszoła nie ugryzła w krtań tak jak ta aktorkę
2. Marysia jest alergikiem więc jest to prawdopodobne że moze być ucuzlona na jad

I teraz kto mi moze przepisać tą recpetę - podejrzewam ze lekarz w przychodni mnie wyśmieje....... Natomiast Blanka co do ukąszenia to jeśli ktoś jest uczulony to NIESTETY ale nie wystarczy go ułożyć wygodnie tylko w te pędy jechać do spzitala bo moze być za późno (mojej koleżance o mało co nie musieli robić tracheotomii bo tak spuchła, straciła przytomnosć, zaczęła sie dusić, na szczęście karetka w porę przyjechała i mimo obrzęku gardła udało sie jej zrobić intubację).
Kurde musze chyba jakos pogadac z jakimś lekarzem prywatnie w sprawie tej adrenaliny...
 
reklama
Do góry