reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Bredzelek pisz czy Ci juz gratulować kolejnego maleństwa :-) Nie dziwie się że jesteś w szoku, ja to bym padła jakbym zobaczyła 2 kreseczki......
Czarna łeeeee no to gratuluje !!! Fajnie ze córcia sie dostala do przedszkola... ja moja w przyszłym roku zapisze. A gdzie bedzie chodzić do tego przedszkola? Czym sie kierowałas przy wyborze?
 
reklama
Bredzelek na którą masz tą wizyte????????? Normalnie ciekawe w którym tyg już jesteś:-p:-p:-p Jak to dopiero początek to możesz mieć taką różnicę między maluszkami jak ja:tak::tak::tak:

Kropka szczerze niczym się nie sugerowałam przy wyborze przedszkola. Szczerze nie liczyłam na to ze się dostanie bo w zeszłym roku sie nie udało:((( Poprostu złożyłam podania do wszytskich w mojej okolicy:))) a dostała się na Kusocińskiego:tak::tak::tak:

Ehhh i koniec pięknej pogody!!!! A tak juz fajnie się robiło w zeszłym roku o tej porze chodziliśmy w krótkich rękawkach!!!!! Oby weekend był ładny bo na wyspie znów będzie pełno atrakcji!!!
 
Dzień dobry - czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta? ;-)
Przepraszam, że dawno nie zaglądałam!

Czarna, do którego przedszkola dostała się Twoja córeczka? Gratulacje!!

A ja jakiś czas temu wreszcie w przedszkolu spotkałam się z Aniulą - bardzo miła z niej babeczka :tak::tak:

Bredzelek - no ale akcja!! Dziś idziesz do gina z tego co doczytałam, ciekawe jakie wieści przyniesiesz... i jaki to etap ciąży :szok: faaaajnie!

U mnie bez zmian, czyli wiadomo nawał pracy, obowiązków i okropnej samotności w tym wszystkim. Pozdrawiam!!
 
Nie mogłam wytrzymać i pojechałam na beta HCG do szpitala:tak::tak: (raczej uwierzyć nie mogłam)

NO i CIĄŻA na bank !!!! Szok:szok::szok::szok::szok::szok:

Tak trudno było za pierwszym razem zajść (leczenie itp.) a tu taka niespodzianka. Niby cykl do niczego a masz!

Na dzień dzisiejszy nadal nie ogarniam. :baffled::baffled::baffled:
Dziś o 19, 30 lekarz. Nie wiem który to tydzień bo @ nie było. Ciekawe co lekarz na to.:-):-)
Mój Mąż mówi że zapylonko było 5 kwietnia (jego urodziny) - tak sobie wymyślił. :laugh2::laugh2:
Jeśli tak to data porodu byłaby w okolicach Wigilii!!! :wściekła/y::wściekła/y:
Masakra!!! SZOK :-);-):tak::-D
Pozdrawiam Buziaki
 
Bredzelek a jaki wynik Bety??????????????? Kurde MEGA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! a wieczorkiem nie trzymaj nas w nie pewności tylko informuj co i jak!!!!!!!!!
 
Bredzelek a jaki wynik Bety??????????????? Kurde MEGA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! a wieczorkiem nie trzymaj nas w nie pewności tylko informuj co i jak!!!!!!!!!
WYNIK 36,3 mlU/ml co wg tabeli wskazuj na 4 tydzień

Wróciłam od gina! W związku z brakiem odniesienia jakim byłaby @, za termin wyjściowy wzięliśmy datę urodzin mojego Męża (który upierał się że stało się to wtedy) i razem z USG i testem bata dało wynik

5 tydzień 1 dzień

Maleństwo ma 0,38 cm :tak::tak::tak::tak:

SZOK :szok::szok::szok::szok:

Jestem szczęśliwa !!!!
 
Ostatnia edycja:
Bredzelek kochana!!!! moje najszczersze gratulacje !!! Cudowna wieść naprawde super !!!!

czarna super ze sie córa dostala :tak:

kobiety ja padam - chora jestem no :(
 
WYNIK 36,3 mlU/ml co wg tabeli wskazuj na 4 tydzień

Wróciłam od gina! W związku z brakiem odniesienia jakim byłaby @, za termin wyjściowy wzięliśmy datę urodzin mojego Męża (który upierał się że stało się to wtedy) i razem z USG i testem bata dało wynik

5 tydzień 1 dzień

Maleństwo ma 0,38 cm :tak::tak::tak::tak:

SZOK :szok::szok::szok::szok:

Jestem szczęśliwa !!!!
ale super!!!!!!!!!!!!!! normalnie szok szokiem ale jaka radość. To kochaniutka wytrwałosci do Stycznia:)))
Bredzelek kochana!!!! moje najszczersze gratulacje !!! Cudowna wieść naprawde super !!!!

czarna super ze sie córa dostala :tak:

kobiety ja padam - chora jestem no :(
zdrówka kobieto, ta pogoda nas nie rozpieszcza:(((

Witam wlazłam specjalnie co by doczytać do u przyszłej mamusi:))
dziś byliśmy w przedszkolu potwierdzić chęć uczestnictwa więc teraz już z górki. W czerwcu mają dni otwarte więc na pewno się tam wybierzemy:))
Z naszym autkiem cisza więc już sie nie łudzimy że się znajdzie i powoli zaczynamy sie rozglądać za nowym, oby szybko umorzyli i wypłacili kase!!!! bo normalnie tragedia jak gdzieś jechać to na 2 taxi bo jednak my już 2+3:laugh2::laugh2::laugh2:
Po wczorajszej "Uwadze" zaczełam schizować i szukam porzadnych fotelików!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry