reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

czarna tak, obok drabinek :-D:-D:-D nie usłyszałam imienia małego, więc nie byłam pewna :-) ale M. się zapierał, że to Samuel (mi się zdawało że Dawid :-p) :-) no nic, trzeba jednak wierzyć facetowi :-D
bredzelek zdrówka!

kurde szkoda ze tak się minełyśmy!!! a co do imiona to oby dwoje się nie przesłyszeliście bo byliśmy tak z brata rodzinką a ich syn to Dawid:)))) ale ciekawe po czym skojarzyłaś że to Ja:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
skojarzyłam po imieniu Samuel oczywiście (bo chyba nie ma ich aż tak wielu w Pile) :-) tylko że nie ja je słyszałam, więc nie byłam na 100% pewna :-)
naprawdę szkoda, ale może jeszcze kiedyś na siebie wpadniemy :-)
swoja drogą ciekawe jak często wpadam na inne babyboomowe pilanki i o tym nie wiem :-D

bredzelek jak tam? :-)
 
skojarzyłam po imieniu Samuel oczywiście (bo chyba nie ma ich aż tak wielu w Pile) :-) tylko że nie ja je słyszałam, więc nie byłam na 100% pewna :-)
naprawdę szkoda, ale może jeszcze kiedyś na siebie wpadniemy :-)
swoja drogą ciekawe jak często wpadam na inne babyboomowe pilanki i o tym nie wiem :-D

bredzelek jak tam? :-)
tez tak myślałam, że przez mojego smyka:)))



:-)A może by tak spotkanko? Co wy na to mamusie? Fajnie by było się poznać...:-)
ja jestem za:)))) jakieś nemo czy blaszak:))
 
Hej Dziewczyny

Ja też jestem za spotkaniem, zwłaszcza że dziczeję tu na wsi i potrzebuję z kimś pogadać:)

My z Nikosiem powoli wychodzimy z kataru. Ja jestem na etapie totalnej senności. Ciągle bym spała. A do tego jeszcze taka okropna pogoda. Poza tym czuję się super, żadnych dolegliwości.

Czekam z utęsknieniem na słońce...
 
To może poniedziałek albo wtorek? Mi się podoba pomysł z Nemo, ale może są jakies inne propozycje?
 
ja też chętnie się spotkam , mam nadzieję, że w końcu się uda i ze dzieci będą zdrowe, bo z tymi moimi to ciężko się umawiać , np : ostatnio jakiś wirus grypy miałyśmy . masakra , szczepienie znów odroczone. pozdrawiam
 
reklama
mi też się ten pomysł podoba :-) a powiedzcie mi tylko czy mój młody nie jest za smarkaty na takie nemo? ;-)
 
Do góry