reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Plamienia podczas owulacji?

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, mam pewien problem. Może któraś z was miała to samo i będzie potrafiła odpowedzieć na moje pytania. Urodziłam córkę 4 miesiące temu (awaryjne cc). Na początku karmiłam tylko piersią, później zaczęłam karmić mieszanie. Pierwszą miesiączkę dostałam dokładnie po 6 tygodniach od porodu. Od tej pory jest w miare regularnie, nie miałam większych problemów, aż do teraz. Poprzedni cykl zaczął się lekko bolesną miesiączką (ale nie tak bolesną jak przed ciążą), a w okolicach owulacji dostałam plamienia które trwało ok. 3 dni. Po jakiś 2 tyg dostałm normalny okres, bardzo obfity i bolesny. Nigdy wcześniej nie miałam plamień w owulacje ale myślalam że to może jednorazowa sytuacja. Tymczasem minęło znowu dwa tygodnie i mam kolejną owulacje (wg aplikacji której używam) i znowu to samo, lekkie plamienie i ból brzucha. Nie wiem, może trochę panikuje ale czy to normalne? Nigdy wcześniej nie miałam plamień podczas owulacji, czy to może byc wina rozregulowania organizmu po ciąży, czy może oznaki jakiejś choroby? Czy wg was powinnam udać się z tym do lekarza?

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Ze wszystkim, co Cię niepokoi, powinnaś udać się do lekarza, bo tylko on ma możliwość zrobić USG i sprawdzić, co się dzieje u Ciebie w środku :)

Rozwiązania
0
U mnie po cc okres był bardzo regularny i początkowo cały cykl bez niespodzianek. W piątym cyklu doznałam plamienia z krwią w okolicach owulacji, w kolejnym również. Zauważyłam, że plamienie wystąpiło po wysiłku fizycznym - bieganie. Mimo że w poprzednich miesiącach także biegałam w tym czasie, to nic się nie działo. Umówiłam się do ginekologa a testowo pilnowalam, aby w kolejnym cyklu nie biegać w okolicach owulacji. Plamienia już nie było, później już nie patrzyłam na to, kiedy biegam. Natomiast spokój dała mi wizyta u ginekologa i sprawdzenie wszystkiego i to polecam jako jedyne słuszne postępowanie :). Może to być taki urok, może poprzez wysiłek fizyczny, może jakieś powielanie po cc, problemy z jajnikami... Wizyta nie boli, a odciąża myśli :)

Rozwiązania
0
Dziękuje za odpowiedzi :) Byłam rano u lekarza, zrobił mi USG i stwierdził że po poprzedniej miesiączce macica nie oczyściła się całkowicie i dlatego złuszcza się teraz pomimo owulacji. Dostałam tabletki na wstrzymanie krwawienia i jeśli w ciągu 4-5 dni się nie skończy, bądź pogorszy to mam się udać na IP - być może będzie potrzebne łyżeczkowanie. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka: rozregulowany cykl, to że wciąż dokarmiam dziecko piersią, niedokładne wyczyszczenie macicy po cc,. Ogólnie hormony. Na ten moment powiedział że nie ma się czym martwić tylko obserwować :) Trochę mi ulżyło, mam tylko nadzieje że krwawienie skończy się samo.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
I Brązowe plamienia tydzień przed @ Staramy się 6
N Plamienia po stosunku. Staramy się 10
Magdaw2020 Plamienia na poczatku ciąży 😔 Ciąża, poród, połóg 24
L Brązowe plamienia Staramy się 19
IsabellaW Brązowe plamienia, luteina Ciąża, poród, połóg 26
X Plamienia w ciazy Ciąża, poród, połóg 9
F Jak długo plamienia? Ciąża, poród, połóg 6
F Karmienie piersią, a plamienia i miesiączka BB położna radzi mamom 2
M Plamienia we wczesnej ciąży Ciąża, poród, połóg 22
Aga.angelika Plamienia Potrzebuję porady 6
Mag1503 Plamienia w środku cyklu Staramy się 9
Magdalena999666 Plamienia w środku Cyklu Staramy się 3
B Początek ciąży - plamienia Ciąża, poród, połóg 10
B Dziwne plamienia Staramy się 1
B Dziwne plamienia po ciąży Staramy się 11
angelika.zima5 Poronienie Zagrażające Październikowe mamy 2020 7
G Ciaza po poronieniu wczesnym, plamienia? Potrzebuję porady 20
P Plamienia o nieznanej przyczynie- czy jest szansa na ciąże? Ciąża po poronieniu 13
D Plamienia i niski przyrost bthcg Ciąża, poród, połóg 19
monika1990000 Czy mimo plamienia mogę być w ciąży? Potrzebuję porady 17
V Ciąża i plamienia Potrzebuję porady 17
K Plamienia Potrzebuję porady 26
D Plamienia przed miesiączka Przyszłe mamy 15
A Plamienia Potrzebuję porady 4
M Plamienia w ciąży Potrzebuję porady 5
Ladym00n Plamienia Potrzebuję porady 4
Hellheaven1910 Niski przyrost Hcg 6 tydzień Ciąża, poród, połóg 15
K Plamienia w połowie cyklu. Staramy się 4
Smerfetka94 Plamienia Potrzebuję porady 6
Antexi Za mały woreczek zółtkowy, za mała ciąża, plamienue Potrzebuję porady 18
O Lekkie plamienia i dziwny skrzep Ciąża, poród, połóg 41
O Plamienia Potrzebuję porady 5
A Ile dni przed miesiączka dostałyście plamienia implantacyjnego? Potrzebuję porady 20
M Saczenie wod plodowych, plamienia, anty D Potrzebuję porady 6
A Brązowe plamienia - 15 ty tydzień Potrzebuję porady 14
K Niekończące się plamienia Potrzebuję porady 42
Quete Ciąża czy burza hormonów przy antykoncepcji? Potrzebuję porady 9
Søde85 Brązowe plamienia Potrzebuję porady 23
Paolina111 Plamienia w ciąży Potrzebuję porady 9
mamigotka Plamienia przy heparynie Potrzebuję porady 5
M brazowe plamienia - cos groznego? Potrzebuję porady 4
M Pierwsza ciąża, 5 tyg. 5 dni, zanik objawów, brak plamienia Ciąża, poród, połóg 8
marika22 Plamienia implantacyjne Potrzebuję porady 22
K Plamienia od 5tyg, luteina, wielkość pecherzyka Ciąża, poród, połóg 21
V Plamienia Potrzebuję porady 14
S plamienia i krwawienia w wczesnej ciąży Potrzebuję porady 3
J Dziwne plamienia 7tyg po porodzie, ciąża? Potrzebuję porady 2
A Plamienia w ciąży Ciąża, poród, połóg 7
R Plamienia w ciąży. Potrzebuję porady 14
E Plamienia owu, LH, szanse Staramy się 2