reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Planowane narodziny- dane do listy grudniowych mam

reklama
Dobry wieczór!
I mnie i mnie proszę dopisać. Niestety musiałam się trochę ukrywać :sorry2:. Widziałam, że gdzieś jest oficjalna stronka gdzie można się przywitać, więc zaraz ją odszukam i spróbuję wstawić drugi suwaczek :-p

Ja dzisiaj też po USG i będzie drugi syn :-)
 
Dobry wieczór!
I mnie i mnie proszę dopisać. Niestety musiałam się trochę ukrywać :sorry2:. Widziałam, że gdzieś jest oficjalna stronka gdzie można się przywitać, więc zaraz ją odszukam i spróbuję wstawić drugi suwaczek :-p

Ja dzisiaj też po USG i będzie drugi syn :-)

witam,
nie podałaś daty planowanego porodu, albo ja gdzieś przeoczyłam i nie mogę znaleźć
 
-monia, jak policzyłam na tym pierwszym poście - 57 maluszków :-) Może jak znów braknie ci miejsca to zamiast pisać SYNEK, CÓRECZKA albo SURPRISE pisz skrótem np. S, C, ? albo syn, córa, zawsze to mniej literek ;-)
A ja poznam płeć we wtorek! Już się nie mogę doczekać! :-D Pozdrawiam!
 
reklama
A u nas Synus- Adam !!! Bardzo sie cieszymy!!!
Dwoch roznych specjalistow zauwazylo pitolka ... czas wiec kupowac chlopiece ciuszki. :tak:
 
Do góry