reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PŁEĆ DZIECKA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Widze ze juz jestescie na etapie wybierania imion. Juz sie balam ze przesadzam, skoro o tym mysle. Mi strasznie podoba sie dla dziewczynki Julia a dla chlopca dosc nietypowe Samuel, ew. Tymoteusz. Kupilam nawet ksiazke "Wpływ imienia na życie" - niesamowite jak opisy charakterow sie zgadzaja. Ja chcialabym miec chlopca - zreszta z mezem "robilismy" chlopca (oczywiscie wg. meza bedzie pilkazem :laugh: )
A co do wyliczen to dla zabawy zagladnijcie na stronke:
http://www.noworodek.pl/modules.php?name=BoyOrGirl
 
reklama
Madziu!
Opisz mi w skrócie wpływ imienia na życie: Gabriela i Gabriel.
Podoba mi się również Julian, ale Krzysiek się krzywi. Co do Gabi to jesteśmy zgodni.
 
Własnie bylam na stronie imiennik podanej przez Kosmi - jest tam dokladnie slowo w slowo opis z mojej ksiazki. W ksiazce jest tez opis co ozacza np znak zodiaku imienia, czy koor imion i jak mozna lub nie wolno ich ze soba laczyc
 
Dzięki dziewczyny, skorzystałam i wydrukowałam sobie Gabriela i Gabrysię. Zobaczę co mnie czeka. Mam gdzieś w domu książeczki z imionami, ale nie chce mi się szukać. Wiwi mi się rozchorowała i ja także mam okropny kaszel - strasznie drapie mnie w gardle.
 
aska00 kuruj sie kobieto  :D

Ja się tak zastanawiam bo dla dziewczynki imie już mam, czy mądre jest dawać dziecku swoje imie. Tzn. tak sobie myslałam, żeby chlopiec byl Alex od Aleksander - moi rodzice chcieli mi tak dać na imie, bo byli święcie przekonani, że będzie chłopiec, więc staneło na Oli. Chodź ja sobie tak myśle i myśle nad tymi imionami, a to się może jeszcze pare razy zmienić :)
A wczoraj wieczorkiem siostra mi przywiozła ogromną torbę ciuszków od swoich koleżanek bo ich maluszki już wyrosły - może troche na to jeszcze wcześnie, ale jak dają  ;D
 
A my z mężem już też mamy imię dla dziewczynki :) (kosmi:) ) Aleksandra czyli Oleńska , a dla chłopca to jest problem..... Jakoś ja się nastawiamna córeczkę ;D i tak sobie myślę, że może los nam nie sprawi psikusa i będzie ta córeczka :)
A jak będzie synek to ja bym chciała Filipa a mój maż Kubusia.
Dlatego ta córeczka by nas nie porózniła bo co do jej imienia jesteśmy zgodni ;D
 
Dziewczyny ja przeczytałam w jakiejś książce, że pierwsze imię wybiera matka. Więc śmieje się do mojego męża, że on i tak nic na to nie poradzi jakie imię wybiorę a on się śmieje że ja też nic nie poradzę na to jakie imię on zgłosi w urzędzie.
 
Nasz chłopczyk też będzie Filipek, a jak dziewczynka to Klaudia. Jesteśmy zgodni w obydwu przypadkach.
 
reklama
Zazdroszczę Ci Dori takiego zgodnego męża ;D
Magdaleona właśnie z tym urzędem to jest tak, ze mój mąż tez mówił że moge wybrać Filipka a on i tak zarejestruję Kubę ;) i bądż tu zgodny i zaufaj :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry