reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PŁEĆ DZIECKA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wcześniej chciałam dać na imię dziewczyne Marysia, bo pododa mi się jak moja Wiwi woła na moją babcię: "Babcia Misia!" Super, ale moja babcia powiedziala, że nie chce żeby moja córeczka tak się nazywała bo wszystkie Marie jakie zna (w tym ona) były w życiu nieszczęśliwe.
 
reklama
Wiesz Asiu, ze coś w tym jest. Moja mama jest Misia i nie powiem aby miała lekko w życiu. Jest szczęśliwa, bo ma liczna rodzinkę (8 dzieci juz z rodzinami), dla której sie totalnie poświęciła i poświęca dalej.
 
Cześć Lidia!
Wczoraj byłam u mojego kuzyna, właśnie z Niemiec wróciła Jego żona i usłyszałam imię FILIPA - nigdzie u nas nie mogę go znaleźć a bardzo mi się spodobało. Filip niezbyt mi się podoba, ale Filipka bardzo. I co Ty na to?
 
obrazeczki jakie narazie udało się znaleźć :)

dla dziewczynek:
glit_itsagirl.gif

bcbbgirl.gif

GirlFlowerHeart.gif

bcbbgirl.gif

dziewczynka.gif


dla chłopców:
itsaboy.gif

bcbbboy.gif

chlopczyk.gif


dla niespodzianek:
surpriseglit.gif


DODAWANIE OBRAZKÓW:
Jak znajdziecie jakiś fajny obrazek, który chciałybyście umieścić
w podpisie to klikacie prawym przyciskiem mysz, wybieracie właściwości,
kopiujecie adres (najłtwiej zaznaczyć i wciśnąć przyciski "ctl" i "c" jednocześnie (kopiowanie)), wchodzicie
do swojego profilu, wklejacie adres w podpisie między znaczniki
- zamiast kropeczek :)
(analogicznie wklejanie to ctrl+v) i gotowe :)


Mam nadzieje, że na początku przyszłego tygodnia już będe mogła sobie coś tam wstawić :D
 
Kosmi mimo Twoich dokłądnych wytycznych nie udało mi się wkleić, że to będzie dziewczynka... Nie wiem czemu wyświetla się adres zamiast zdjęcia (może przyczyną jest to że w podpisie mam już suwaczek?
 
ee nie nie pomyślałam i sie znaczniki nie pokazały :) adres trzeba wstawić tak:
[img.]http://img.photobucket.com/albums/v719/Betsy78/glit_itsagirl.gif[/img]
- tylko bez tej kropeczki przy img - jak ja bym nie wpisała to znowu by się obrazek pokazał. Powodzenia :)
 
reklama
No dziewczyny mam następną teorię na płec dzidzi!
Dzisiaj w sklepie dowiedziałam się, ze jeżeli mamę ciągnie i je dużo pestkowych owoców to ponoć ma być chłopak!Hmmmm u mnie to się sprawdza,zresztą u mnie zgadzaja się wszystkie teorie, czyli słone,kwaśne, owoce pestkowe, kwitnący wygląd i takie tam!A czy moja nowość zburzyła Wasze przewidywania bobaskowe?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry