reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PŁEĆ DZIECKA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pomarańcze, mandarynki, jabłuszka, winogrona wszystko ma pestki, czyli mi się narazie zgadza ;) w poniedziałek już nie powinnam mieć wątpliwości :) - co raz więcej tych teori i coraz wymyślniejsze :)
 
reklama
No to muszę zburzyć niestety tą teorię. Uwielbiam jabłka, winogrona no i pomarańcze też a w brzuszku dziewczynka. Ale wyjątek ponoć potwierdza regułę.
 
U mnie prawdopodobnie chłopak będzie. Pestkowe rzeczy lubię, ale wciągam mnóstwo słodkiego. Więc chyba też burzę tą teorię. Z resztą już sie pogubiłam co było do czego ;)
 
Ja tez mogę sobie już ustawić obrazek. Mam nadzieję, że się uda. Będzie synek :)
Pozdrawiam i dziękuję za wskazówki :)
 
czesc, ja dowiem sie w piatek jaką płec bedzie mialo moje dziecko :)))
 
Dziewczyny witam Was ja jestem z mam czerwcówek..mam pytanko czy może orientujecie się kiedy można stwierdzić płeć maluszka? Mój lekarz dysponuje aparatem USG 4D i marzę o tym, zby na Gwiazdkę zrobić sobie i mężusiowi a także córci prezencik i dowiedzieć się o płci dzidzi...będę wówczas 17 tc..poradzcie..pomóżcie :laugh:
 
Teoretycznie w 17tc lekarz może już stwierdzić płeć dziecka, ale się "nie napalaj" za mocno bo może się okazać, że dzidzia się źle ułoży i nic nie będzie widać, niektórzy lekarze czekają do 24tc, żeby nie wprowadzić w błąd. Ja mojego lekarza zmusiłam, żeby mi coś powiedział, a jak byłam u innego lekarza to powiedział co innego i, że nie ma żadnych wątpliwości. Więc czasem lepiej cierpliwie poczekać :)
Pozdrawiam i życze powodzenia :)
 
reklama
Dziewczyny mam problem.pomóżcie jak to zrobić aby z filmiku utworzyć zdjęcie i je wkleić na forum...proszę o pomoc. :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry