reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym' rozpoczęty przez kasienka z koszlaina, 25 Czerwiec 2008.

1. kasienka z koszlaina

kasienka z koszlaina mamusie luty 2009

Wiem że to jeszcze za wcześnie ,ale może macie jakieś pomysły na imiona dla maluszkow.Pochwalcie się jakie imiona chodzą wam po głowach.:tak:

2. Ewelinka:)

Ewelinka:) jesteśmy rodzicami:)

myślę, że każdej świtają w głowie jakieś fajne imionka :tak: ja dla dziewczynki to zdecydowanie BLANKA a dla chłopca MIŁOSZ albo REMIGIUSZ ale do tego czasu napewno będę miała jeszcze ze sto innych propozycji hehe :) i czuje, że to będzie syn:) nie wiem czemu hehe:)

3. reklama
  4. amelia6

amelia6 Zaangażowana w BB

O kurcze. Ja sama mam wielki problem z wyborem imienia dla mojej niuni. Jest kilka sympatycznych imion ale jakoś nie mam do nich przekonania.
    Karina
    Nina
    Małgosia
    Ewa
    Daria
    Dagmara

5. Chwilami

Chwilami córka,kobieta,kochanka

no mam tak samo jak Ty :)

ojej pomyliłam okienka, przegladałam wątki z imionami i napisałam nie tam gdzie chciałam :zawstydzona/y: przepraszam

Ostatnia edycja: 25 Czerwiec 2008
  6. malinka79

malinka79 Zaciekawiona BB

mi chodzi po glowie Oliwia albo poprostu Marysia a nad imieniem dla chlopca sie nie zastanawialam bo mam juz jednego i tym razem chcialabym coreczke

7. kasienka z koszlaina

kasienka z koszlaina mamusie luty 2009

A u nas zdecydowaliśmy ze ja wybieram imie dla dziewczynki a mój mąż dla chłopca.Ja chce dla dziewczynki Maja lub Amelia :tak:a mój maż dla chłopca Bartek.:-)

8. jezyk

jezyk Fan(ka)

U nas przy pierwszym dziecku ja miałam wybierać dla chłopca a mąz dla dziewczynki no i wybrałam ja:-D:-D:-D a teraz czuję że będzie córeczka więc nie zastanawiam się nad im ieniem chociaż bardzo chciałabym Igę to m yślę że to nie przejdzie

9. Mitsu

Mitsu Zaciekawiona BB

a ja myślałam nad wieloma ale obecnie najbardziej Basia, Amelka i Zuzka a dla chłopca Mateusz i Filip

10. reklama
  11. emkamek

emkamek Mama Adasia:)

A my myslimy nad Alicja i Aleksandrem ;)

12. megusek

megusek Fanka BB :)

Postanowiłam trochę rozruszać to forum...Wiemy wszystkie że najważniejsze żeby się urodziło zdrowe dzieciątko no ale...Co Wy na to żebyśmy zrobiły sobie listę, potem po USG wpisały co było widać a na sam koniec sprawdziły nieomylność lekarzy? ;-)
    To ja zacznę :-) Dopisujcie się a ja będę edytować wątek i w ten sposób będzie lista.
    kolejność wpisu :
    Nick - intuicja - USG - a urodziło się..?

Megusek - dziewczynka-- dziewczynka
    Antar- dziewczynka -- dziewczynka - dziewczynka
    Kasienka z koszalina-dziewczynka-
    Ewelinka:) -chłopiec-dziewczynka
    Jezyk-
    dziewczynka-
    Hooba-dziewczynka-
    Golimek-chłopiec-
    Ardzesh-chłopiec-dziewczynka
    Cath25-chłopiec-
    Emkamek-chłopiec-

Bellis_pe -