reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plec naszych skarbow :-)

reklama
HEJ
Ja jeszcze w grudniu mialam miec synka na 60procent po wcvzorajszej wizycie moja pani powiedziala ze da reke sobie opciac ze to córka wieze jej bo ostatnio mówiła ze to nie jest pewne
 
Dziewczyny może zróbmy listę której co lekarz powiedział tzn jaką płeć dziecka przewidział a co okazało się w czerwcu :-D Zobaczymy ile niespodzianek będzie :-D
 
anecznik wyjelas mi to z ust a dokladnie spod rak, wlasnie zabralam sie za liste czerwcoweczek bez komentarzy ktora nam pozwoli szybko ocenic statystyki :-D

Można tez wpisać w którym tygodniu lekarz określił płeć.

Na pewno będą pomyłki więc się pośmiejemy :-D
Mam tylko nadzieje że czerwcówki które będą miały niespodziankę też będą miały powód do śmiechu :-) ale najważniejsze przecież żeby zdrowe było :-)
 
Można tez wpisać w którym tygodniu lekarz określił płeć.

Na pewno będą pomyłki więc się pośmiejemy :-D
Mam tylko nadzieje że czerwcówki które będą miały niespodziankę też będą miały powód do śmiechu :-) ale najważniejsze przecież żeby zdrowe było :-)
ok, lista juz sie produkuje, probuje polaczyc liste gosiagro i ewitki, ale pewnie troche to czasu zajmie
:nerd::nerd::nerd: mozecie pisac do mnie bo lista bedzie bez komentarzy :-)
 
reklama
Ja byłam przekonana że noszę dziewczynkę (teoretycznie nią być powinna hihi), dodatkowo utwierdziły mnie w przekonaniu "ludowe teorie na to co jem" :))) moja mama twierdzi, że ze mną w ciąży jadła to samo ...moje zdziwienie na widok ptaszka -ogromne :D ...i mamy Julianka choć kto wie czy nie będzie jeszcze niespodzianki :)
 
Do góry