reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć

Czy chcesz znać płeć maluszka?


  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Cześć dziewczyny!Byłam wczoraj na usg i okazało się że będę miała dziewczynkę.Jestem super szczęśliwa!

Baby03e2.gif
 
Kitko GRATULACJE!!! Bylam u gina ale nie podgladalismy dzidzi bo za tydzien ide na polowkowe(dokladnie w sobote)i mam nadzieje ze NASZA DZIDZIA zdradzi nam KIM jest.Jesli nie to nic sie nie stanie bo dla mnie najwazniejsze jest to ze nosze je( dzieki pomocy gina) pod sercem i jak do tej pory rosnie zdrowe.
 
Moje maleństwo jest strasznie wstydliwe i ciągle odwraca się tyłeczkiem :D- ostatnio leżąc w szpitalu miałam zrobione 2 USG w ciągu tygodnia. Wcześniej jeszcze 3 razy.
 
Hej hej, no i juz po USG.... czy Wy tez musiscie wciaz pic przed badaniem?!!! Czy tylko w tylko tu w tym wspanialym cywilizowanym kraju maja taki 'swietny' sprzet?!!
Zlamala mnie ciekawosc i zajrzalam pod ogonek. Prawdopodobnie Synek!
Prawdopodobnie bo jakos odbioru nie jest najlepsza, dzidzia krzyzowala nozki i tylko zniecierpliwiona mamusia podrzucila brzuszkiem pare razy by   cos sie chcialo ukazac, pani technik (niestety tu lekarz nie robi badania  :(  ) uznala ze widzi malego siusiaka... zabijcie mnie ja nie moglam tego dobrze dojrzec. Teraz troszke musze przywyknac do mysli o chlopcu, jakos wszystko we mnie mowilo o dziewuszce:) Oczywiscie przed wszystkim ciesze sie ze Maluszka widzielismy ze fikalo nogami i lapkami ze widzialam jak kopie bo z czuciem dalej na 100% nie jestem pewna i martwilam sie czy sie wogole rusza, najwazniejsze ze chyba zdrowe, na pewno dowiem sie za tydzien bo tylko lekarz ma prawo omawiac wynik. Nizele cwiczenie cierpliwosci brzemiennej niepokojami matki co?!
 
reklama
Zabo, na pewno jest zdrowe :)
A własnie, mi nic nie mówili zeby pić... Hm... Tylko żeby sie nie smarować niczym, bo potem kiepsko widać.
 
Do góry