reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Witam!
Ja na krótko pewnie znowu
Motylek09 cześć!
Mój M aktualnie pojechał szukać pracy.. Życie nam się troszkę pokomplikowało, a my zostałyśmy, bo młoda dostała wczoraj kataru.. po którym dziś nie ma już śladu :szok: No, ale wyjazd nam przepadł, a szkoda..
 
Motylek09 też witam :-)
Loravendrel ja też życzę powodzenia, oby wszystko się ustabilizowało.
Ja siedzę w robocie, w sumie to mam sporo roboty, ale ciągle zerkam czy tutaj cosik sie dzieje. Mój ostatni tydzień w pracy, w niedziele wieczorem idę do szpitala, bedą mi usuwać kamienie z woreczka żółciowego :-/
 
w niedziele wieczorem idę do szpitala, bedą mi usuwać kamienie z woreczka żółciowego :-/


Ojj biedna... trzymam kciukasy!! wszystko bedzie ok..
widze ze nie tylko ja sie boje operacji...ty w niedziele wieczorem, a ja z synem w poniedzialek o 7:15 tez juz na stol :(..
ciekawe ile polezy...
poradzcie mi...jonathan przesypia cale noce. i nie wiem zostac z nim na noc w szpitalu czy moze jak usnie mam jechac do domu a z samego rana juz przy nim byc?? bedzie po narkozie wiec nie wiem co robic...
 
Motylek09 też witam :-)
Loravendrel ja też życzę powodzenia, oby wszystko się ustabilizowało.
Ja siedzę w robocie, w sumie to mam sporo roboty, ale ciągle zerkam czy tutaj cosik sie dzieje. Mój ostatni tydzień w pracy, w niedziele wieczorem idę do szpitala, bedą mi usuwać kamienie z woreczka żółciowego :-/

Powodzenia!!
Aga ja bym synka nie zostawiła. Przesypia całe noce bo jest w domu zna otoczenie.
 
reklama
Ja stara jestem, ale panicznie boję się tej operacji. W sumie nie samej operacji, ale tej narkozy...
agnieszka, ja tez bym niezostawiała małego samego w szpitalu. A w polskim szpitalu to już napewno nie.
 
Do góry