reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

dzień dobry :)
na kawusie to i ja dzisiaj bym reflektowała...
Kamea Wszystkiego dobrego dla Kubusia :)
Moja Niunia rośnie jedna i druga, jesteśmy po wizycie u naszej alergolog i co....? i kazała nam CAŁKOWICIE odstawić mleko Zosi (jest na pepti), wogóle nic a nic, zero mleka... przez 2 dni koszmar... dla nas bo nam dziecka szkoda, a ku naszemu zdziwieniu Zosia tak jakby nie zauważyła wogóle zmiany.... 4 dzień odstawienia... zobaczymy co dalej, a najlepsze jest to, że znowu zaczela przesypiac nam noce... całe.... jednak dzieci potrafią nas zadziwić... i nie taki diabeł straszny...
(przy okazji mam 6 puszek bebilion pepti 2 na sprzedaż - razem 40 zł)
 
reklama
agnieszka...24 no jak nie było ząbków to nie było, a teraz wychodzą w tempie błyskawicznym:-D
Aniaf a no właśnie, jak się czujesz?, juz niedługo druga dzidzia będzie z Wami:tak: a z tym mlekiem to o co chodzi?? tzn. że Zosia może już pić zwykłe mleko i jeśc przetwory mleczne??, czy wogóle nic kompletnie, nawet Pepeti??
Nam alergolog kazał przyjść jak Mały skończy rok, zeby zrobić prowokację. Mam nadzieję, ze powiedzie się i Alusiek będzie mógł już spokojnie wcinać mleko i reszte:-)
 
Cześć Dziewczyny. Widzę, że robi się ruch w interesie:tak:
Dziękuje kobitki za życzenia dla Kubusia:-) siedzę sobie w pracy i tak mi jakoś dzisiaj tęskno za tym moim łobuzem...

aniaf a ja już się zaczęłam zastanawiać czy sie już rozpakowałaś czy jeszcze nie...

Jeżeli chodzi o żebole to u nas wyżynaja się górne dwójki. Już od dłuższego czasu widać dwa białe punkty ale cos przebić się nie mogą...
 
pisze na szybko bo wybieramy się właśnie na spacerek po obiadku... :)
Agita jeśli chodzi o Zosie to właśnie robiliśmy jej prowokacje i wyszła dodatnia, mianowicie nadal ma odstawione wszystkie produkty mleczne i do tego pepti też, ale tak jak pisałam wcześńiej nie taki diabeł straszny, co dalej będzie to się zobaczy... musze jej uzupełniać białko np kaszami... nie wiem co do końca z wapniem...
ja już bym chciała się rozpakować :D ale cóż... byłam na kontroli we wtorek to lekarz stwierdził, ze nic się jeszcze nie dzieje, a że mam jeszcze 2 tyg to dobrze :) brzuch już mi się obniżył 2 tyg temu, a kiedy będziemy rodzić to się okaże.... 8 lutego mam kolejną kontrole i ponoć do niej wytrzymam ;) zobaczymy 38 tyg kończy mi się 11 lutego, a później to już mogę rodzić, mężowi juz zapowiedziałam, że ma się dobrze postarać.... :)
Arcobaleno, dzięki za cynka :)
 
Kurcze Aniaf to niefajnie z tą prowokacją:-(
A My dzisiaj nie byliśmy na spacerku, bo jakoś brakło Nam czasu. Rano zakupy, teraz wizyta u rodziny i zleciało:sorry:
A i muszę się pochwalić, że Mój Mały szkrab nauczył się dawać Buzi:-D, tylko zamiast robić dziubek to otwiera buziola na całą szerokość i jezykiem jeszcze liże na dodatek, więc Buziole są naprawdę soczyste:-p
 
Agita super, że Aluś się tak cudnie rozwija :)
ja jestem troche zdołowana, ale ponoć w ciąży to normalne...
tylko, żeby powód byl jeszcze "normalny" to wszystko w sumie było by wporządku..
takie życie, mąż czasami potrafi zdołować.. szkoda, że w takim momencie
 
Bry, tłoczno tu dzisiaj :-)

Kamea sto lst sto lat dla Kubusia :-)
Aniaf jeszcze chwileczka, wytrzymaj ;-)
Agita pamietam te całuski z otwarta buzką :-D wszyscy poslinieni :-D
 
reklama
ANIAF trzymaj sie i nie przejmuj sie!! teraz najwazniejsze jest zeby dzidzi bylo dobrze a reszta sie napewno ulozy...trzymam kciuki!!

AGITA u nas tez jeszcze do niedawna takie ''buziaki' byly :D teraz juz landie z zamknieta buzia...jezyczek zarezerwowany tylko dla mamusi i tatusia :D;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry