reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po knotroli usg bioderek

reklama
dzięki dziewczyny. Dzisiaj obdzwoniłam pół warszawy i nie wiele jest 2 w 1:( terminy też jakieś odległe:( i nawet dowiedziałam się, od kobitki, że ona nie robi USG, bo jest nie zdrowe i nic nie widać na usg;) i oburzona była, że ja w ogóle pytałam o usg;p no niezły ubaw.
 
:-D dobra ta kobieta :-D nic nie widać??? hehe... ja mam zdjęcia z usg i ślicznie wszystko widać ;-)

Kaatia widzę że jesteśmy niemal sąsiadkami, powiedz mi a próbowałaś w Konstancinie się dowiedzieć? Przecież tam cały oddział dla dzieci jest. :tak:
 
:) w sumie sąsiadki, bo ja aktualnie mieszkam 5 km od góry:)
nie probowałam, bo pediatra mi odradził ze względu na terminy:( dlatego już nawet nie sprawdziłam...
 
:-) o proszę jak miło ;-)
no fakt terminy niezłe ale może coś się trafi. Ja sama nawet swojego czasu tam byłam już jako nastolatka u pana dr.Szymanika. Super lekarz. Niestety za mało zawzięcia do likwidacji krzywych pleców :-(
 
uuu to nie dobrze. Po prostu przejedź się do dobrego specjalisty jak nie znajdziesz 2 w 1 i ewentualnie zrobisz drugi kurs jak coś zaniepokoi lekarza. ;-)
 
reklama
Jestem mamą 5 miesięcznej Zosi. Kiedy miała 3 tygodnie pojechaliśmy na badanie stawów biodrowych i okazało sie że to dysplazja. Na ostatnim badaniu lekarz powiedział że jest wszystko ok, ale jeszcze mamy kontrolę we wtorek. Chciałam zapytać co mam robić żeby Zośka zaczęła prawidło się rozwijać? mam tu na myśli leżenie na brzuszku, siedzenie? może macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
z góry dziękuję
 
Do góry