reklama

pobieranie krwi

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez kasik1975, 15 Wrzesień 2010.

1. kasik1975

kasik1975 Początkująca w BB

witam
    napiszcie czy przy robieniu wyników morfologii i żelaza jest konieczne pobieranie krwi z przegubu ręki u 6 miesięcznego dziecka?

2. pewnasiebie

pewnasiebie Początkująca w BB

witaj..
    wczoraj robilam morfologie mojej corce 8 miesiecy i miala dwa uklucia w paluszek<dosc glebokie:mad: pozdrawiam

3. reklama
  4. natusa1988

natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

A mój synuś, jak miał pobieraną krew do testów, to miał ze zgięcia łokcia... A miał wtedy ze 8-9 miesięcy...

5. yenefer

yenefer Fanka BB :)

Moje dziewczynki mają pobieraną krew od 4 m-ca życia (morfologia i żelazo) za każdym razem ze zgięcia łokciowego, nigdy przy tym nie płaczą, czasami denerwują się że ktoś trzyma je za rączkę. A tak w ogóle to morfologię powinno się robić z krwi żylnej. Głębokie kłucie w palec? brrrrrrr....

6. agugucha

agugucha Mikusiowa mama :)

Moj synek ma pobierana krew od 3 miesiaca zycia i zawsze mial pobierana z paluszka. Raz tylko w szpitalu pobierali mu z glowki;/

7. paurom1821

paurom1821 Początkująca w BB

Naszemu synkowi pobierali krew i kłuli go 2 razy jak nie miał nawet miesiąca, to dopiero bolało i jego i mnie :/

8. Maye3ka

Maye3ka Początkująca w BB

Mój synek miał pobieraną krew z paluszka, w wieku 8 mcy chociaż przed pobraniem pielęgniara nastraszyła nas, że jeśli będzie za mało, będzie musiała pobrać nawet ze wszystkich - na szczęście 1 wystarczył.

Poleć forum