reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Podroz z dzidziusiem

reklama

Magda Kosmowska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Listopad 2012
Postów
69
Miasto
Grays
Rozwiązania
0
zaden problem, my podrozujemy z dwoma samolotami i czym sie tylko da. za pare miesiecy wyruszamy w rejs statkiem.
 
Dołączył(a)
26 Luty 2014
Postów
5
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Z mężem kochamy podróżować. Z Każdej wyprawy przywozimy wspaniałe wspomnienia. Ale nigdy nie zapomnę tej pierwszej. Mój syn Kacper miał trzy lata, młodszy Nikodem miał dwa lata, a córka Lena niecały roczek. Ja i mąż postanowiliśmy odwiedzić Nepal. Zwiedzaliśmy miasta z synem i córką na plecach i rozglądaliśmy się tylko żeby nie zgubić latającego wszędzie Kacpra. Mimo tego, że po całodniowych wojażach byliśmy zmęczeni to organizacja takiej wyprawy nie była trudna. Przez odlotem rozmawialiśmy z panią z biura i zapewniła nam wszelkie wygody dla rodzin z dziećmi. W samolocie dzieci dostały specjalne miejsca przy telewizorze by mogły oglądać bajki. Wybraliśmy taki hotel, by było tam dużo atrakcji dla dzieci i żeby mogły zapoznać się z innymi dziećmi. Polecam takie wyjazdy bo wszystko zależy od organizacji.
Pozdrawiam
Anna
 

enif

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Marzec 2014
Postów
15
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Wyjeżdżając w pierwszą podróż z córką nawet się nie zastanawialiśmy czy dobrze robimy. Mała miała 4 miesiące gdy wylądowaliśmy z nią we Włoszech. Dość blisko, cywilizowany kraj więc nie widzieliśmy problemu. Przez miesiąc pobytu zdarzyło nam się odwiedzić tamtejszy szpital (do dzisiaj odwiedzając polską służbę zdrowia nie mogę uwierzyć w przepaść dzielącą te dwa systemy zdrowotne) i szukaliśmy w nocy otwartej apteki. U nas są na każdym rogu, tam jedna na kilka miasteczek.
Teraz jeździmy z dzieciakami w bardziej egzotyczne miejsca i jeszcze nigdy nie spotkało nas nic złego. Owszem zdarza nam się odwiedzać lekarzy, korzystać z pomocy szpitalnej czy zmagać się z lekkimi kłopotami żołądkowymi. Ale utrzymuje się to na takim samym poziomie jak podczas naszych pobytów w Polsce. Zatem jestem zdania, że jak najbardziej podróżowanie służy maluchom. Wszak świat stoi przed nimi otworem.
 

martuśka1111

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Styczeń 2015
Postów
22
Rozwiązania
0
Uwielbiam podróżować, mój mąż również. Gdy urodził się Kuba myślałam, że niestety czas podróży dobiegł końca. Przez rok nie zgodziłam się na żadną dalszą wyprawę. Gdy zaszłam w drugą ciążę, mąż namówił mnie na wyjazd do Francji. Okazało się, że moje obawy były bezpodstawne - podróże z dziećmi mają naprawdę wiele pozytywów:)
 
reklama
Dołączył(a)
3 Maj 2015
Postów
3
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Tylko nie zapomnijcie wyrobić paszportów dla swoich maleństw, żebyście nie zostali później bohaterami tabloidów jak pewna słynna para, która zostawiła dziecko na lotnisku...
 
Do góry