reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Podroz z dzidziusiem

Temat na forum 'Rodzeństwo' rozpoczęty przez agatah82, 25 Czerwiec 2011.

 1. agatah82

  agatah82 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  csd
   
  Ostatnia edycja: 25 Czerwiec 2011
 2. Magda Kosmowska

  Magda Kosmowska Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  zaden problem, my podrozujemy z dwoma samolotami i czym sie tylko da. za pare miesiecy wyruszamy w rejs statkiem.
   
 3. reklama
 4. giorgio1

  giorgio1

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  a jak dziecko znosi takie wybryki rodziców ?
   
 5. Balumi

  Balumi

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  dlaczego nazywasz to "wybrykami" ?
   
 6. haczykania@wp.pl

  haczykania@wp.pl

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Z mężem kochamy podróżować. Z Każdej wyprawy przywozimy wspaniałe wspomnienia. Ale nigdy nie zapomnę tej pierwszej. Mój syn Kacper miał trzy lata, młodszy Nikodem miał dwa lata, a córka Lena niecały roczek. Ja i mąż postanowiliśmy odwiedzić Nepal. Zwiedzaliśmy miasta z synem i córką na plecach i rozglądaliśmy się tylko żeby nie zgubić latającego wszędzie Kacpra. Mimo tego, że po całodniowych wojażach byliśmy zmęczeni to organizacja takiej wyprawy nie była trudna. Przez odlotem rozmawialiśmy z panią z biura i zapewniła nam wszelkie wygody dla rodzin z dziećmi. W samolocie dzieci dostały specjalne miejsca przy telewizorze by mogły oglądać bajki. Wybraliśmy taki hotel, by było tam dużo atrakcji dla dzieci i żeby mogły zapoznać się z innymi dziećmi. Polecam takie wyjazdy bo wszystko zależy od organizacji.
  Pozdrawiam
  Anna
   
 7. enif

  enif Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Wyjeżdżając w pierwszą podróż z córką nawet się nie zastanawialiśmy czy dobrze robimy. Mała miała 4 miesiące gdy wylądowaliśmy z nią we Włoszech. Dość blisko, cywilizowany kraj więc nie widzieliśmy problemu. Przez miesiąc pobytu zdarzyło nam się odwiedzić tamtejszy szpital (do dzisiaj odwiedzając polską służbę zdrowia nie mogę uwierzyć w przepaść dzielącą te dwa systemy zdrowotne) i szukaliśmy w nocy otwartej apteki. U nas są na każdym rogu, tam jedna na kilka miasteczek.
  Teraz jeździmy z dzieciakami w bardziej egzotyczne miejsca i jeszcze nigdy nie spotkało nas nic złego. Owszem zdarza nam się odwiedzać lekarzy, korzystać z pomocy szpitalnej czy zmagać się z lekkimi kłopotami żołądkowymi. Ale utrzymuje się to na takim samym poziomie jak podczas naszych pobytów w Polsce. Zatem jestem zdania, że jak najbardziej podróżowanie służy maluchom. Wszak świat stoi przed nimi otworem.
   
 8. martuśka1111

  martuśka1111 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Uwielbiam podróżować, mój mąż również. Gdy urodził się Kuba myślałam, że niestety czas podróży dobiegł końca. Przez rok nie zgodziłam się na żadną dalszą wyprawę. Gdy zaszłam w drugą ciążę, mąż namówił mnie na wyjazd do Francji. Okazało się, że moje obawy były bezpodstawne - podróże z dziećmi mają naprawdę wiele pozytywów:)
   
 9. ula.mer

  ula.mer

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzieci bardzo dobrze znoszą podróże wbrew pozorom!
   
 10. reklama
 11. marcepanna

  marcepanna

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Wszystko się da - kwestia organizacji
   
 12. milvanna

  milvanna

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Tylko nie zapomnijcie wyrobić paszportów dla swoich maleństw, żebyście nie zostali później bohaterami tabloidów jak pewna słynna para, która zostawiła dziecko na lotnisku...
   

Poleć forum