reklama

Podroz z dzidziusiem

Temat na forum 'Rodzeństwo' rozpoczęty przez agatah82, 25 Czerwiec 2011.

 1. agatah82

  agatah82 Zaciekawiona BB

  csd
   
  Ostatnia edycja: 25 Czerwiec 2011
 2. Magda Kosmowska

  Magda Kosmowska Zaangażowana w BB

  zaden problem, my podrozujemy z dwoma samolotami i czym sie tylko da. za pare miesiecy wyruszamy w rejs statkiem.
   
 3. reklama
 4. giorgio1

  giorgio1 Początkująca w BB

  a jak dziecko znosi takie wybryki rodziców ?
   
 5. Balumi

  Balumi Zaciekawiona BB

  dlaczego nazywasz to "wybrykami" ?
   
 6. haczykania@wp.pl

  haczykania@wp.pl Początkująca w BB

  Z mężem kochamy podróżować. Z Każdej wyprawy przywozimy wspaniałe wspomnienia. Ale nigdy nie zapomnę tej pierwszej. Mój syn Kacper miał trzy lata, młodszy Nikodem miał dwa lata, a córka Lena niecały roczek. Ja i mąż postanowiliśmy odwiedzić Nepal. Zwiedzaliśmy miasta z synem i córką na plecach i rozglądaliśmy się tylko żeby nie zgubić latającego wszędzie Kacpra. Mimo tego, że po całodniowych wojażach byliśmy zmęczeni to organizacja takiej wyprawy nie była trudna. Przez odlotem rozmawialiśmy z panią z biura i zapewniła nam wszelkie wygody dla rodzin z dziećmi. W samolocie dzieci dostały specjalne miejsca przy telewizorze by mogły oglądać bajki. Wybraliśmy taki hotel, by było tam dużo atrakcji dla dzieci i żeby mogły zapoznać się z innymi dziećmi. Polecam takie wyjazdy bo wszystko zależy od organizacji.
  Pozdrawiam
  Anna
   
 7. enif

  enif Zaciekawiona BB

  Wyjeżdżając w pierwszą podróż z córką nawet się nie zastanawialiśmy czy dobrze robimy. Mała miała 4 miesiące gdy wylądowaliśmy z nią we Włoszech. Dość blisko, cywilizowany kraj więc nie widzieliśmy problemu. Przez miesiąc pobytu zdarzyło nam się odwiedzić tamtejszy szpital (do dzisiaj odwiedzając polską służbę zdrowia nie mogę uwierzyć w przepaść dzielącą te dwa systemy zdrowotne) i szukaliśmy w nocy otwartej apteki. U nas są na każdym rogu, tam jedna na kilka miasteczek.
  Teraz jeździmy z dzieciakami w bardziej egzotyczne miejsca i jeszcze nigdy nie spotkało nas nic złego. Owszem zdarza nam się odwiedzać lekarzy, korzystać z pomocy szpitalnej czy zmagać się z lekkimi kłopotami żołądkowymi. Ale utrzymuje się to na takim samym poziomie jak podczas naszych pobytów w Polsce. Zatem jestem zdania, że jak najbardziej podróżowanie służy maluchom. Wszak świat stoi przed nimi otworem.
   
 8. martuśka1111

  martuśka1111 Zaciekawiona BB

  Uwielbiam podróżować, mój mąż również. Gdy urodził się Kuba myślałam, że niestety czas podróży dobiegł końca. Przez rok nie zgodziłam się na żadną dalszą wyprawę. Gdy zaszłam w drugą ciążę, mąż namówił mnie na wyjazd do Francji. Okazało się, że moje obawy były bezpodstawne - podróże z dziećmi mają naprawdę wiele pozytywów:)
   
 9. ula.mer

  ula.mer Początkująca w BB

  Dzieci bardzo dobrze znoszą podróże wbrew pozorom!
   
 10. reklama
 11. marcepanna

  marcepanna Początkująca w BB

  Wszystko się da - kwestia organizacji
   
 12. milvanna

  milvanna Początkująca w BB

  Tylko nie zapomnijcie wyrobić paszportów dla swoich maleństw, żebyście nie zostali później bohaterami tabloidów jak pewna słynna para, która zostawiła dziecko na lotnisku...
   

Poleć forum