reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

larkaa a moze mala ma uczulenie wlasnie od jakis ciastek :-p

U nas tez kilka obiadow - najczesciej dwa, osobny dla mnie i mojej mamy a osobny dla meza, bo on wychowal sie w rodzinie gdzie tylko miecho jedli i to najczesciej smazona rybe i kotlety :dry: No i tez znosi do domu pizze, zapiekanki, spagetti a mnie tylko slinka cieknie :sorry2:

elwis to mozna bezkarnie jesc pieczarki? bo ja tez mam smaka :-)

Dziewczyny podpowiedzcie, jakie lekarstwa mozemy łykać... Coś oprucz Paracetamolu na bóle mięśni i głowy?
Od wczoraj mnie jakies przeziebienie rozbiera :crazy: Wszystko mnie boli, w głowie mi sie kreci i gardło chce mi eksplodowac. Płukalam gardlo i to przynioslo ulge na chwile, ale moze jakis syropek mozna albo tabletki do ssania?
Jesli wiecei cos na ten temat to napiszcie, bede wdzieczna:tak: Bo do lekarza najwczesniej pojutrze moglabym isc a ja juz chcialam sie podratowac czym bezpiecznym:happy:

Co do lekarstw przeciwbólowych to nie wiem co można ale na gardło na pewno można tantum verde pastylki di ssania lub w aerozolu mnie to pomagało gdy stosoweałam podczas karmienia pierwszego synka Dominika i w ciąży z Nikodemem
 
reklama
A jeśli chodzi o ciastka to podobno biszkopty mogą uczulać bo moje dwie znajome mi mówiły, że u ich maluszków się wysypka pojawiała. My też mamy problem z wysypką. Najpierw na cole i na policzkach pod oczami a teraz cala buzia. Ostatnio dużo drobiu jadłam i nabiału bo ja uwielbiam nabial no i chyba na dietkę będę musiała przejść bo kolki też są.
 
Ja też juz nie jem nabialu ze wzledu na te kolki, ale ciast sobie nie odmawiam. Mamy znajomych, ktorzy maja cukiernie :D I jak tu sie oprzec :D hehe. Malemu nic się po nich nie dzieje na szczęscie :)
 
Cześc wszystkim.

Nocka była cudowna czyli taka jak przed tymi niszczęsnemi trzema dniami Cypuś usnął po 19 i wstał o 1 potem o 5 i potem po 6. mam nadzieję że już mu wróciło to normalne spanie. teraz też sobie drzemie.

Pogoda znowu paskudna deszcze nie ma ale strasznie wieje. w wy wychodzicie ze swoimi maluszkami jak jest taki wiatr? bo ja się zastanaiwm czy chociaz na 30 min nie wyjść na spacerek
 
Pogoda znowu paskudna deszcze nie ma ale strasznie wieje. w wy wychodzicie ze swoimi maluszkami jak jest taki wiatr? bo ja się zastanaiwm czy chociaz na 30 min nie wyjść na spacerek
nas dziś czeka szczepienie a wieje , że mało łba nie urwie;-):tak:.Jedziemy bumem, więc chyba mało nas przewieje ( mam nadzieję):dry:

Asus a jak twoje cisnienie ? Unormowało sie już troszkę? Leczysz się nadal? Ja dopiero za miesiąc mam wizytę u okulisty odnośnie zabiegu laserowego_Obczytałam się na necie i juz się boję...

Amelka też w nocy budzi się 2 razy.:tak:O 1:00 i o 4.00.
 
Jezyk, ja staram się wychodzić codziennie. Nawet jak jest wiatr, tylko nie wychodzimy jak pada, ale to ze wzgłedu na Franka i na mnie. Myślę, że budka od gondoli chroni przed wiatrami.
Helka też się budzi 2 razy ok. 2 - 3 a potem 5-6.
 
My też staramy się wychodzić codziennie. Jak wieje to mocniej go opatulam w gondolce. Ma wyscielone kolderka i to tego naokolo opatulam go grubym kocykiem.
 
jezyk my nie wychodzimy - ale to teraz dlatego ze jestem chora :baffled: zreszta kilka dni temu padal snieg z duzym wiatrem. Wiem ze dzieci trzeba uodparniac wychodzac w kazda pogode, ale na polu jest tak nieprzyjemnie ze sama ledwo tam wytrzymuje
 
reklama
My też raczej wychodzimy codziennie ale nie kupiłam jeszcze tej folii ochronnej na wózek i jak nas deszcz złapie do koniec. a właśnie teraz zaczął padac śnieg z deszczem i strasznie wieje
 
Do góry