Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
jak byłam w Holandii (poszłam z kolegami do CofiShopu myśląc, że idziemy na kawęoj, głupiutka wtedy byłam,
Ja pierwszego listopada mam urodziny![]()
i zawsze to byl wesoly dzien
tato mi zawsze powtarzal "najwyrazniej wszyscy zmarli chcieli zeby ktos sie imprezowal w tym dniu skoro oni juz nie moga"
teraz ez jakos sie nie smuce specjalnie, poprostu chyba sie przyzwyczailam a zreszta czy 1 listopad musi byc zawsze smutnym dniem?Z dniem zmarłych jest trochę jak z dniem matki , dniem dziecka , walentynkami .dla mnie smutnym dniem nie jest... raczej wkurzającym...
nie lubie jak sobie ktos przypomina o czymś wtedy kiedy powinien;p
- a często tak jest;p
