*Doris*
Zadomowiona(y)
Kasiurek - dzięki za przepis
Mata, Ajako - zdrowia dla dziewczynek!
Adka - wysłałam Ci na PW mój numer telefonu, jakbyś jednak dotarła do Wola Park dzisiaj, a jak nie, to jeszcze się jakoś umówimy - może się uda zebrać wszystkie warszawianki.
A ja nie mam TLC w mojej kablówce, a tez bym sobie pooglądała
Ja też coś dzisiaj ruchów nie czuję, a brzuch i plecy nie pobolewają.
Mata, Ajako - zdrowia dla dziewczynek!
Adka - wysłałam Ci na PW mój numer telefonu, jakbyś jednak dotarła do Wola Park dzisiaj, a jak nie, to jeszcze się jakoś umówimy - może się uda zebrać wszystkie warszawianki.
A ja nie mam TLC w mojej kablówce, a tez bym sobie pooglądała
Ja też coś dzisiaj ruchów nie czuję, a brzuch i plecy nie pobolewają.

super te literki naprawde