Witam Kobietki :-)
Wreszcie piątek - na wstępie pochwalę się - dostałam w ciągu 3 dni próbki z musteli wraz z niebieską mini kosmetyczka
Działają ekspresowo
Villandra piękne te pierniki - jakby mi się marzyło, żeby mieć taki talent
Śliczne 
Olavip gratuluję Kruszynki w rodzinie :-)
K&M współczuje szczerze - nie dość, że spać nie można to jeszcze jak o 5 budzą... Komórka mogłaby na ścianie wylądować...;-)
Wczoraj wieczorem strasznie mnie brzuch bolał...ale ruchy czułam... Dziś od rana ani ruchów ani bólu... Znów czekam - nie lubię jak dziecko moje tak matkę stresuje :-
-
-(
Idę na inny wątek - szukając relacji Maty ;-)
Wreszcie piątek - na wstępie pochwalę się - dostałam w ciągu 3 dni próbki z musteli wraz z niebieską mini kosmetyczka
Villandra piękne te pierniki - jakby mi się marzyło, żeby mieć taki talent
Śliczne 
Olavip gratuluję Kruszynki w rodzinie :-)
K&M współczuje szczerze - nie dość, że spać nie można to jeszcze jak o 5 budzą... Komórka mogłaby na ścianie wylądować...;-)
Wczoraj wieczorem strasznie mnie brzuch bolał...ale ruchy czułam... Dziś od rana ani ruchów ani bólu... Znów czekam - nie lubię jak dziecko moje tak matkę stresuje :-
Idę na inny wątek - szukając relacji Maty ;-)
, no ale cieszę się, że w końcu będzie sprawa z głowy.
i lenia nie złapię).

