reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoje dla dzieci.

GoJ

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Marzec 2018
Postów
9 173
Miasto
Warszawa
Jak sobie radzicie z rozmieszczeniem pociech. U nas z braku metrów cała trójka bedzie razem w jednym pokoju i mnie to zastanawia jak to funkcjonuje szczególnie przy sporej różnicy wieku.
 
reklama
U nas tez roznica wieku 10lat . corka narazie spi u nas...ale mysle ze niedlugo przeniesie sie do brata..bo narazienire zanosi sie zebysmy zmienili mieszkanie.
Kochana jkiedys sie mieszkalo w4 czy 5 wjednym pokoju i jakos czlowiek zyje...
Wazne zeby sie kochali a mysle ze takie mieszkanie razsm tylko wyjdzie im na dobre..
 
No ja pokój z bratem dzieliłam do 5 klasy podstawówki. Mąż z trojgiem rodzeństwa jeden pokoik mieli do jego 8 urodzin czy dalej... i tak mogę wyliczać... a ja się głupia martwię że my na kupie a przecież to i cieplej i raźniej i w końcu w kupie siła. :-)
 
u nas 14 latek ma swoj pokoj, corki 10 i 12 lat maja wspolny i teraz chlopcy 4 i 1,5 roku maja jeden pokoj i kolejny syn tez do nich dolaczy po narodzinach i beda musieli dzielic pokoj we trojke , chwilowo nie da sie inaczej. U mnie akurat udalo sie podzielic dzieci wiekiem i plcia, niewiem jak bym to rozegrala w innej sytuacji.
 
Też jako dzieci wszyscy spaliśmy w jednym pokoju ale do dziś pamiętam jak marzyłam o własnym chociaż malutkim kącie. Teraz mój syn i córka (12 i 8 lat)mają wspólny pokój ale jesteśmy w trakcie remontu i syn będzie miał swój -mniejszy ale i tak jest zachwycony. Trudno już im się dogadać w kwestii przebierania albo jedno chce spać a drugie czytać. Do córki dołączy siostra (2 latka)która śpi u nas i mam nadzieję że będzie lepiej.
 
Też jako dzieci wszyscy spaliśmy w jednym pokoju ale do dziś pamiętam jak marzyłam o własnym chociaż malutkim kącie. Teraz mój syn i córka (12 i 8 lat)mają wspólny pokój ale jesteśmy w trakcie remontu i syn będzie miał swój -mniejszy ale i tak jest zachwycony. Trudno już im się dogadać w kwestii przebierania albo jedno chce spać a drugie czytać. Do córki dołączy siostra (2 latka)która śpi u nas i mam nadzieję że będzie lepiej.
Ciekawe jak się dogadają te Twoje dziewuchy?
 
reklama
Ciekawe jak się dogadają te Twoje dziewuchy?
Witam
Zastanawiamy się z mężem nad trzecim dzieckiem.Mamy 12latkę i 8latka.Mieszkamy w domku,ale niestety brakuje nam dodatkowego pokoju.I tu jest problem- z którym dzieckiem ulokować takiego malucha...?Jak dla mnie,to jest za duża różnica wieku i to mnie powstrzymuje przed kolejną ciążą...
 
reklama
Do góry